Динамометрический ключ KING TONY 34423-1A


Есть в наличии (1-2 дня)
1214 грн.
Наличные:
1214 грн
Безнал:
1457 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 34423-1A - Динамометрический ключ

Динамометрический ключ необходим для закручивания резьбовых соединений с определенным усилием, так называемым моментом силы или моментом затяжки. Единицей измерения для момента силы является ньютон-метр, рус. Нм, англ. Nm. Ключ KING TONY 34423-1A с моментом затяжки 42-210 Нм, с допустимой погрешностью - ±2 % - отличный выбор.
Динамометрический ключ очень похож на трещотку с таким отличием,
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 34423-1A - Динамометричний ключ

Динамометричний ключ необхідний для закручування різьбових з'єднань з певним зусиллям, так званим моментом сили або моментом затяжки. Одиницею виміру для моменту сили є ньютон-метр, рус. Нм, англ. Nm. Ключ KING TONY 34423-1A з моментом затяжки 42-210 Нм, з допустимою похибкою - ± 2 % - відмінний вибір.
Динамометричний ключ дуже схожий на тріскачку з такою відзнакою, як наявність шкали, за якою визначається прикладається ключем зусилля на гайку. Шкала може виглядати, як манометр зі стрілкою, з цифровим екраном або шкала може бути висіченим на ключі, а індикатором досягнення потрібного зусилля буде служити "клацання". Найпоширенішим варіантом є шкала, висічена на ключі, тому як за рахунок такої шкали ціна ключа не висока.
Не радимо використовувати такий ключ, замість воротка, для того, щоб уникнути швидкого зносу інструменту. Після роботи з таким ключем не забувайте відкручувати ручку в нульове положення, щоб пружина, яка стискається при затягуванні не втрачала своїх властивостей, тому що це призведе до збільшення похибки при роботі.


Категория
Ключ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели