Ручной фонарь Police BL-8350 XPE 500W


Нет в наличии
106 грн.
Наличные:
106 грн
Безнал:
127 грн
110 грн.
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Police BL-8350 XPE 500W - Фонарик

Надежным и компактным помощником станет для вас фонарик POLICE BL-8350 XPE. Данный аксессуар имеет очень широкий круг применения и пригодится в быту, походе, машине, во время ремонта и других обстоятельствах. Фонарик оборудован одним ярким светодиодом Cree, который отличается своей долговечностью, та как сохраняет работоспособность до 10 лет. Данный светодиод обеспечивает пучок света яркостью 500 люмен и
Читать полностью
Технічні параметри:

Police BL-8350 XPE 500W - Ліхтарик

Надійним і компактним помічником стане для вас ліхтарик POLICE BL-8350 XPE. Даний аксесуар має дуже широке коло застосування і стане в нагоді в побуті, поході, машині, під час ремонту та інших обставин. Ліхтарик обладнаний одним яскравим світлодіодом Cree, який відрізняється своєю довговічністю, та як зберігає працездатність до 10 років. Даний світлодіод забезпечує пучок світла яскравістю 500 люмен і дальністю 200 метрів. Вбудована функція ZOOM дозволяє регулювати промінь світла від широкої плями до спрямованого променя, в залежності від ваших потреб. Ця маніпуляція проводиться за допомогою поворотного кільця. Досить однієї вільної руки, щоб повернути кільце і налаштувати промінь.
Корпус ліхтаря виконаний з алюмінієвого сплаву, що забезпечує йому міцність від падінь з невеликої висоти і інших механічних пошкоджень. Рифлена поверхня рукоятки дозволяє більш міцно утримувати ліхтар в руці. Конструкція ліхтарика передбачає кліпсу, яка допоможе закріпити аксесуар на ремені або лямці рюкзака, також передбачений ремінець на руку.

Тип
Ручной фонарь
Количество режимов яркости
3
Количество светодиодов
1
Мощность светового потока
500 (Лм)
Дальность луча
200 (м)
Влагоустойчивость
да
Время работы
12 (ч)
Длина
110 (мм)
Питание
АА батарейки, Li-ion аккумулятор

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Police» в категории «Фонарь»
Показать все модели