Фонарь Police BL-1808-LTS


Нет в наличии
213 грн.
Наличные:
213 грн
Безнал:
256 грн
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

POLICE BL-1808-LTS - Фонарь

Функциональный и практичный фонарик BL-1808-LTS подойдет для применения в быту, походах, охоте, автомобиле, на отдыхе и для многих других целей. Фонарь работает в трех режимах, а также имеет функцию фокусировки луча. Эти опции позволят максимально удобно и эффективно эксплуатировать фонарь в той или иной ситуации. Регулировка зума осуществляется одной рукой путем поворота кольца с фиксатором, таким образом, вы
Читать полностью
Технічні параметри:

POLICE BL-1808-LTS - Ліхтар

Функціональний і практичний ліхтарик BL-1808-LTS підійде для застосування в побуті, походах, полюванні, автомобілі, на відпочинку і для багатьох інших цілей. Ліхтар працює в трьох режимах, а також має функцію фокусування променя. Ці опції дозволять максимально зручно і ефективно експлуатувати ліхтар в тій чи іншій ситуації. Регулювання зуму здійснюється однією рукою шляхом повороту кільця з фіксатором, таким чином, ви зможете налаштувати світловий потік від широкої плями до спрямованого променя швидко та без зусиль.
Ліхтар оснащений якісним діодом CREE Q5, який характеризується тривалим терміном служби і високими якісними показниками.
Корпус ліхтаря зроблений з легкого і міцного сплаву алюмінію, що робить ліхтар зносостійким і надійним. Насічка на поверхні рукоятки дозволяє добре утримувати ліхтар в рукавичках або мокрих руках.
Живлення ліхтаря здійснюється за допомогою одного з двох типів елементів живлення: батарей ААА або акумулятора типу 18650. Взаємозамінність батарей є безумовною перевагою, так як при розряді акумулятора його легко можна замінити звичайними батарейками або навпаки.
Особливості:
- запас міцності світлодіода до 100000 годин;
- діаметр світлового модуля 2 см;
- режими максимальний, мінімальний, миготливий (стробоскоп)

Комплектація:
- ліхтар;
- акумулятор типу 18650;
- касета для 3-х батарей ААА;
- зарядка від мережі 220V;
- автомобільний ЗП;
- упаковка.

Тип
Ручной фонарь
Количество режимов яркости
3
Длина
150
Количество светодиодов
1
Питание
ААА батарейки, Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
да
Бренд
Police

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Police» в категории «Фонарь»
Показать все модели