Ручные Police BL-7020 XPE 35000W


Доставим под заказ
156 грн.
Наличные:
156 грн
Безнал:
195 грн
Купить
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

POLICE BL-7020 XPE 35000W - Фонарь

Функциональный и практичный фонарик BL-7020 XPE подойдет для применения в быту, походах, охоте, автомобиле, на отдыхе и для многих других целей. Фонарь работает в трех режимах, а также имеет функцию фокусировки луча. Эти опции позволят максимально удобно и эффективно эксплуатировать фонарь в той или иной ситуации. Регулировка зума осуществляется одной рукой, таким образом, вы сможете настроить световой
Читать полностью
Технічні параметри:

POLICE BL-7020 XPE 35000W - Ліхтар

Функціональний і практичний ліхтарик BL-7020 XPE подойдет для застосування в побуті, походах, полюванні, автомобілі, на відпочинку і для багатьох інших цілей. Ліхтар працює в трьох режимах, а також має функцію фокусування променя. Ці опції дозволять максимально зручно і ефективно експлуатувати ліхтар в тій чи іншій ситуації. Регулювання зуму здійснюється однією рукою, таким чином, ви зможете налаштувати світловий потік від широкої плями до спрямованого променя швидко, без зусиль.
Ліхтар оснащений якісним діодом Cree XPE, який характеризується тривалим терміном служби і високими якісними показниками.
Корпус ліхтаря зроблений з легкого і міцного сплаву алюмінію, що робить ліхтар зносостійким і надійним. Насічка на поверхні рукоятки дозволяє добре утримувати ліхтар в рукавичках або мокрих руках.
Живлення ліхтаря здійснюється за допомогою одного з двох типів елементів живлення: батарей ААА або акумулятора типу 18650. Взаємозамінність батарей є безумовною перевагою, так як при розряді акумулятора його легко можна замінити звичайними батарейками або навпаки.

Комплектація:
- Ліхтар;
- Акумулятор типу 18650;
- Касета для 3-х батарей ААА;
- Зарядка від мережі 220V;
- Автомобільне ЗУ;
- Упаковка.

Тип
Ручные
Количество режимов яркости
3
Мощность светового потока
500 (Лм)
Дальность луча
500 (м)
Длина
145 (мм)
Питание
Li-ion аккумулятор, ААА батарейки
Влагоустойчивость
Да
Количество светодиодов
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Police» в категории «Фонарь»
Показать все модели