Очиститель рук LIQUI MOLY HANDWASCHPASTE 12,5 л 3363


Нет в наличии
1317 грн.
Наличные:
1317 грн
Безнал:
1580 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
LIQUI MOLY HANDWASCHPASTE 12,5 л 3363 - Паста для чистки рук

Объем: 12,5 л
Паста для чистки рук Liqui Moly Handwasch-Paste– это мягкое и нейтральное чистящее средство для кожи на основе древесной муки с веществами, защищающими кожу. Оно не содержит растворителей и имеет значение pH легкой кислой реакции. Однако продукт нейтрален для кожи, что было доказано многочисленными дерматологическими испытаниями. Продукт создан преимущественно на основе веществ растительного
Читать полностью
LIQUI MOLY HANDWASCHPASTE 12,5 л 3363 - Паста для чистки рук

Об'єм: 12,5 л
Паста для чищення рук Liqui Moly Handwasch-Paste - це м'який і нейтральний засіб для чищення для шкіри на основі деревного борошна з речовинами, що захищають шкіру. Воно не містить розчинників і має значення pH легкої кислої реакції. Однак продукт нейтральний для шкіри, що було доведено численними дерматологічними випробуваннями. Продукт створений переважно на основі речовин рослинного походження. Паста для миття рук Liqui Moly ретельно видаляє найсильніші забруднення як масла, жири, смоли, бітуми, друкарські фарби і багато інших, не надаючи шкідливого впливу на руки.

Паста для очищення рук з природними, нешкідливими для шкіри і навколишнього середовища миючими компонентами. Спеціально призначена для швидкої і ефективної очистки, навіть попередньо не захищеної шкіри рук від бруду. Дуже дбайливо видаляє навіть самі ажчі забруднення, такі як: фарба, масла, гальмівний пил, без застосування кислот і розчинників. При цьому паста не забиває каналізаційних каналів. Ідеально підходить для майстерень, сервісів і т.д. Високоефективні захисні речовини, включаючи апельсинову цедру, забезпечують надійний захист шкіри, запобігаючи виникненню роздратування, що підтверджується різними тестами. Паста не відноситься до хімічно небезпечних речовин, була протестована на безпеку, пройшла всі медичні та дерматологічні тести і визнана безпечною для мікрофлори шкіри та її кислотно-лужного балансу. Завдяки унікальній миючій здатності пасти і відсутності дратівної дії, можливе застосування пасти без води. Потрібно просто нанести пасту на руки, розтерти, і витерти залишки пасти і бруду тканиною.

ВЛАСТИВОСТІ
- Значення рН нейтральної реакції на шкіру
- Пройшла дерматологічне випробування
- Захищає і доглядає за шкірою
- Економічна витрата
- Відмінний очищуючий ефект
- Приємне відчуття на шкірі після чистки

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основа: деревне борошно
Колір: бежевий
В'язкість: пастоподібне
Значення рН: приблизно 6,5 - 7,5
Щільність: 0,90 г / см ³

Консистенция
паста
Упаковка
ведерко
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Очиститель рук»
Показать все модели