Фонарь Small Sun ZY-013T-XML L2


Нет в наличии
1207 грн.
Наличные:
1207 грн
Безнал:
1448 грн
Приватбанк:
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Small Sun ZY-013T-XML L2 - Фонарь

Мощный светодиодный фонарь Small Sun ZY-013T-XML L2 подойдет для использования рыбаками, охотниками, дачниками, туристами и другими любителями активного времяпровождения. Данный фонарь изготовлен из прочного алюминиевого сплава, все стыки на корпусе имеют резиновые уплотнители, которые позволяют избежать попадания влаги и пыли. Для более удобной эксплуатации на корпусе фонаря есть добротная ручка с
Читать полностью
Технічні параметри:

Small Sun ZY-013T-XML L2 - Ліхтар

Потужний світлодіодний ліхтар Small Sun ZY-013T-XML L2 підійде для використання рибалками, мисливцями, дачниками, туристами і іншими любителями активного проведення часу. Даний ліхтар виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, всі стики на корпусі мають гумові ущільнювачі, які дозволяють уникнути попаданню вологи і пилу. Для більш зручної експлуатації на корпусі ліхтаря є добротна ручка з виїмками під пальці, на ній, прямо під великим пальцем, розташовані кнопки включення / виключення і перемикання режимів, а також світлодіодний індикатор рівня заряду батареї.
Ліхтар має захист від перезарядження, перевантаження або короткого замикання. Живлення ліхтаря здійснюється від трьох акумуляторів типу 26650, які перезаряджаються прямо в корпусі ліхтаря за допомогою мережевого зарядного пристрою або USB кабелю.
Працює ліхтар на базі трьох світлодіодів Cree XML L2, вони забезпечують світловий потік потужністю 1500 люменів і можуть працювати як разом, так і окремо, що дозволяє максимально ефективно використовувати заряд акумуляторів.
Особливості:
- Режими роботи - 3 світлодіода 100% яскравість, 3 світлодіода 75% яскравості, 2 світлодіоди, один світлодіод, стробоскоп;
- Надійний алюмінієвий корпус;
- Зручна ручка для перенесення;
- Можлива зарядка за допомогою кабелю USB.

Комплектація:
- Ліхтар;
- Акумулятори 3х18650 2400 mAh;
- Мережевий ЗП від 220В;
- USB кабель;
- Упаковка.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
1500
Дальность луча
1000
Количество режимов яркости
5
Длина
142
Количество светодиодов
3
Питание
Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
да
Бренд
Small Sun

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Small Sun» в категории «Фонарь»
Показать все модели