Трансмиссионное масло ZIC ATF Dexron 6 1л


Есть в наличии
197 грн.
200 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC ATF Dexron 6 1л - трансмиссионное масло

Современная ATF жидкость для автоматических трансмиссий нового поколения, требующих от масла соответствия фирменным допускам General Motors Dexron (VI, III, II). Данная жидкость является жидкость первой заливки для трансмиссий, требующих данных допусков.
Производится на синтетической основе по запатентованной фирменной технологии VHVI, суть которой заключается в глубокой очистке
Читать полностью
Технічні параметри:

ZIC ATF Dexron 6 1л - трансмісійне масло

Сучасна ATF рідина для автоматичних трансмісій нового покоління, що вимагають від масла відповідності фірмовим допускам General Motors Dexron (VI, III, II). Дана рідина є рідиною першої заливки для трансмісій, що вимагають даних допусків.
Виробляється на синтетичній основі за запатентованою фірмовою технологією VHVI, суть якої полягає в глибокому очищенню нафтопродукту з подальшою обробкою за допомогою процесу каталітичного гідрокрекінгу, яка здатна змінити на молекулярному рівні структуру і властивості базового масла.
Завдяки цьому забезпечується цілий ряд переваг:
Відмінний захист від механічних пошкоджень у вигляді сколів і задирів, і від зносу (стирання) металевих поверхонь деталей трансмісії, які можуть привести до порушень в роботі або навіть до виходу з ладу.
Зниження втрат потужності на тертя завдяки антифрикційним присадкам і спеціальним модифікаторам - це сприяє підвищенню ефективності роботи трансмісії, підвищенню м'якості і точності перемикання передач, а також допомагає скоротити скоротити витрату палива і мінімізувати шум і вібрації.
Сприяє збереженню трансмісії в чистоті - миючі присадки видаляють небажані відкладення з поверхонь у вигляді нагарні і лакових утворень, а диспергирующие утримують їх в підвішеному стані в тілі масла, перешкоджаючи повторному осідання.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Допуск General Motors, Opel
Dexron VI, Dexron II, Dexron III
Производство
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели