Нет в наличии
77 грн.
Наличные:
77 грн
Безнал:
92 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ProSwisscar WV-001 - Жилет сигнальний

Аварийный жилет ProSwisscar WV-001 создан специально для обеспечения безопасности участников дорожного движения. Одев на себя сигнальный жилет человек становится видимым вне зависимости от погодных условий и времени суток с расстояния в 150 метров. Это позволяет проезжающим водителям вовремя отреагировать на дорожную ситуацию. Ткань жилета тонкая и имеет светоотражающие полосы, которые позволяют жилету быть максимально контрастным и
Читать полностью
ProSwisscar WV-001 - Жилет сигнальний

Аварійний жилет ProSwisscar WV-001 створений спеціально для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху. Одягнувши на себе сигнальний жилет людина стає видимою незалежно від погодних умов і часу доби на відстані в 150 метрів. Це дозволяє проїжджаючим водіям вчасно відреагувати на дорожню ситуацію. Тканина жилета тонка і має світловідбиваючі смуги, які дозволяють жилету бути максимально контрастним і відбивають світло фар. Дана модель жилета помаранчевого кольору. Вона має розмір XXL, що надає можливість бути універсальною для людей будь-якої комплекції.

Аварійний жилет призначений спеціально для того, щоб значно убезпечити Ваше життя. Одягнувши досить нехитрий предмет Ви захищаєте не тільки себе, а й інших учасників дорожнього руху від пригод. Інші водії побачивши яскравий розпізнавальний знак отримують можливість вчасно відреагувати і зменшити швидкість. Особливо необхідно це на трасі, коли більшість автомобілістів пересуваються на високій швидкості. Всього кілька додаткових секунд здатні запобігти найстрашнішим наслідкам і врятувати життя не однієї людини. Статистика підтверджує, що більшість ДТП відбувається з вини безпечності та безвідповідальності. Завдяки жилету виключається безліч негативних і незворотних наслідків. Жилет має компактні розміри, тому його дуже зручно завжди возити з собою і в разі необхідності використовувати за призначенням.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ProSwisscar» в категории «Жилет сигнальный»
Показать все модели