Омыватель летний Sonax 4л 263405


Нет в наличии
118 грн.
Наличные:
118 грн
Безнал:
148 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Sonax 4л 263405 - Очиститель стекла летний, океан
Жидкость омывателя с приятным запахом, готовая для применения. Подходит для стекол и фар (в том числе для ксенона) в упаковке 4 л. Жидкости SONAX для стекол не содержат вредных химических веществ и при их использовании у вас не будет появляться неприятный ядовитый запах в салоне автомобиля. Кроме этого, SONAX предотвращает появление царапин и не повреждает поверхность стекол и лако-красочного оборудования автомобиля, на
Читать полностью
Sonax 4л 263405 - Очисник скла літній, океан
Рідина омивача з приємним запахом, готова для застосування. Підходить для стекол і фар (в тому числі для ксенону) в упаковці 4 л. Рідини SONAX для стекол не містять шкідливих хімічних речовин і при їх використанні у вас не буде з'являтися неприємний отруйний запах в салоні автомобіля. Крім цього, SONAX запобігає появі подряпин і не пошкоджує поверхню стекол і лако-фарбового обладнання автомобіля, на яке він може потрапляти з форсунок омивача. Володіє захисними властивостями. Видаляє зі скла жир, бруд і сліди комах.
Спосіб застосування
Для використання рідини омивача скла необхідно залити її в бачок омивача, який розташований під капотом автомобіля. Після цього ви можете включати двірники і використовувати рідину і щітки склоочисника для лобового скла і фар, якщо у вас також є омивач фар. Не рекомендується використовувати дану рідину при нульовій і негативною температурі, так як вода в бачку може замерзнути і привести до деформування.

Аромат
Морской бриз
Объем
4 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели