Омыватель летний Sonax 1/100 (Tropical Sun) 0,25л 387141


Нет в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
200 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Sonax 1/100 (Tropical Sun) 0,25л 387141 - Концентрат в бачок омывателя 1:100

Концентрат в бачок омывателя Sonax - высококачественный осенне-весенне-летний стеклоомыватель для Вашего авто. Стеклоомыватель бренда Sonax обеспечивает чистый, хороший обзор без пятен и разводов в течении нескольких секунд.
Обладает защитными свойствами, хорошо справляется с удалением остатков от насекомых, масла, силикона, опасных разводов, налетов и других загрязнений.
Важно
Читать полностью
Sonax 1/100 (Tropical Sun) 0,25л 387141 - Концентрат в бачок омивача 1:100

Концентрат в бачок омивача Sonax - високоякісний осінньо-весняно-літній омивач скла для Вашого авто. Стеклоомивач бренду Sonax забезпечує чистий, хороший огляд без плям і розводів протягом декількох секунд.
Володіє захисними властивостями, добре справляється з видаленням залишків від комах, масла, силікону, небезпечних розводів, нальотів і інших забруднень.
Важливо відзначити, що продукція Sonax для скла не містить небезпечних хімічних речовин і фосфатів.
Спосіб застосування: розвести концентрат в співвідношенні 1: 100 з використанням чистої води. Для того, щоб уникнути забруднення шлангів системи омивача скла, важливо використовувати саме дистильовану воду. В кінцевому підсумку ви зможете отримати хороший стеклоомивач об'ємом 25 літрів.
Також потрібно відзначити, що при використанні цього концентрату тріщини не утворюється внаслідок внутрішніх напружень на склі фар. Концентрат Sonax абсолютно сумісний з будь-яким типом пластику, гуми, лакофарбовим покриттям.

Аромат
Смешанные
Объем
0.25 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели