Гаечный ключ KING TONY 1211MR


Есть в наличии (1-2 дня)
975 грн.
Наличные:
975 грн
Безнал:
1170 грн
Приватбанк:
993 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 1211MR - набор рожковонакидных ключей

Набор комбинированных ключей KING TONY 1211MR состоит из 10 инструментов которые, применяются для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данные ключи простые, прочные и функциональные, благодаря этому они повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО. Набор соответствует стандартам DIN3113, ISO7738.
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 1211MR - набір рожковонакідних ключів

Набір комбінованих ключів KING TONY 1211MR складається з 10 інструментів які, застосовуються для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Дані ключі прості, міцні і функціональні, завдяки цьому вони повсюдно використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО. Набір відповідає стандартам DIN3113, ISO7738.
Конструкція ключів включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, головки ключів розгорнуті до осі під кутом 15 °. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами конструкція накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключів забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.

Тип ключа
Рожково-накидные
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
11
Размер
8, 24, 22, 19, 17, 14, 13, 12, 11, 9, 10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели