Набор отверток KING TONY 31116MR


Есть в наличии (1-2 дня)
423 грн.
Наличные:
423 грн
Безнал:
508 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 31116MR - набор отверток

Набор отверток 31116MR от известного тайваньского производителя KING TONY. Количество единиц в наборе – 6 шт. Наименования: три отвертки под плоский шлиц типа SLOTTED – SL3x75 мм, SL5.5x100 мм, SL6.5x150 мм; три отвертки под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – РН0х60 мм, РН1х80 мм, РН2х150 мм. Материал лезвия – никельхроммолибденовая сталь с добавлением ванадия (SNCM + V). Рукоять – двухкомпонентная
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 31116MR - набір викруток

Набір викруток 31116MR від відомого тайванського виробника KING TONY. Кількість одиниць в наборі - 6 шт. Найменування: три викрутки під плоский шліц типу SLOTTED - SL3x75 мм, SL5.5x100 мм, SL6.5x150 мм; три викрутки під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - РН0х60 мм, РН1х80 мм, РН2х150 мм. Матеріал леза - нікельхроммолібденовая сталь з додаванням ванадію (SNCM + V). Рукоять - двокомпонентна (поліпропілен + гума TPR).
Для проведення якісних ремонтних робіт, необхідно користуватися якісним і надійним інструментом. Цю тезу стосується і викруток. Один з найбільш часто використовуваних ручних інструментів, нехай і володіє простою і надійною конструкцією, якщо вийде з ладу може не тільки створити додаткові проблеми, а й віддалити термін фіналу ремонту.
Щоб уникнути такої ситуації рекомендуємо звернути увагу на даний набір. У нього входять по три найбільш часто зустрічаємих розмірів для двох найбільш популярних шліців.
Леза інструменту виготовлені з надзвичайно міцного сплаву - нікельхроммолібденової сталі з додаванням ванадію. Легуючі елементи, що входять до складу, надають йому дуже високу міцність, твердість, стійкість до стирання і сколів, і що дуже важливо, відмінну стійкість до корозії.
Рукояті виробляються з двох матеріалів - поліпропілену і гуми TPR. Поліпропілен має кращу міцність ніж у пластику, стійкий до стирання, корозійному розтріскуванню. Накладки і гуми не поступаються звичайній гумі по еластичності, але при цьому значно міцніше. Ергономічна рукоять відмінно лягає в руку. Набір прекрасно підходить як для професійного, так і для побутового використання.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
разные
Длина стержня отвертки
150, 100, 75, 80, 60 (мм)
Количество отверток в наборе
6 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Отвертка»
Показать все модели