Нет в наличии
169 грн.
Наличные:
169 грн
Безнал:
203 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 9TE11 - Магнитная емкость для крепежа

Магнитный поднос KING TONY 9TE11 с диаметром 150 мм поможет решить проблему пропавших шурупов и других металлических принадлежностей. Данный магнитный поднос предназначен для удерживания небольших железосодержащих инструментов (болтов, гаек торцевых головок, ключей) в процессе ремонта и обслуживания различной техники.
Поднос оборудован одним мощным ферритовым магнитом, который позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 9TE11 - Магнітна ємність для кріплення

Магнітний піднос KING TONY 9TE11 з діаметром 150 мм допоможе вирішити проблему зниклих шурупів і інших металевих речей. Даний магнітний піднос призначений для утримування невеликих залізовмісних інструментів (болтів, гайок торцевих головок, ключів) в процесі ремонту і обслуговування різної техніки.
Піднос обладнаний одним потужним феритовим магнітом, який дозволяє утримувати вміст в трьох положеннях: горизонтальному, вертикальному і перевернутому.
Поверхня магнітів покрита м'яким гумовим шаром, який запобігає появі подряпин на поверхні, до якої кріпиться піднос. Тримач легко прилипає до будь-якої металевої поверхні.
Чаша підноса має високі стінки, що дає можливість розміщувати в ньому як дуже дрібні, так і більші деталі. Пластикова рухома на 180 градусів заслінка служить додатковою полицею для не металевих предметів, коли піднос знаходиться у вертикальному положенні.
Корпус магнітного утримувача виготовлений з нержавіючої сталі, завдяки чому він якісно прослужить тривалий час.
Даний магнітний піднос допоможе тримати під рукою всі необхідні деталі, не боячись втратити найдрібніші, а також оптимізувати трудовий процес і зробити робоче місце максимально зручним.
Характеристики:
Довжина - 150 мм
Ширина - 150 мм
Висота, товщина - 117 мм
Вага - 433 г

Тип
Поднос
Удерживает максимальный вес
3 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Магнитный держатель»
Показать все модели