Нет в наличии
999 грн.
Наличные:
999 грн
Безнал:
1199 грн
Приватбанк:
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate Aria-2 black - гарнитура Bluetooth

Универсальное автомобильное устройство Promate Aria-2 объединяет в себе функции мобильной гарнитуры и зарядного устройства. Идеальный аксессуар для людей, которым нужно много успевать, и нет лишнего времени на зарядку Bluetooth гарнитуры.
Конструкция данного устройства разработана таким образом, что миниатюрная гарнитура хранится внутри зарядного устройства и пребывает в спящем режиме. В
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate Aria-2 black - гарнітура Bluetooth

Універсальний автомобільний пристрій Promate Aria-2 об'єднує в собі функції мобільної гарнітури і зарядного пристрою. Ідеальний аксесуар для людей, яким потрібно багато встигати, і немає зайвого часу на зарядку Bluetooth гарнітури.
Конструкція даного пристрою розроблена таким чином, що мініатюрна гарнітура зберігається всередині зарядного пристрою і перебуває в сплячому режимі. У момент, коли вона вам знадобиться, просто натисніть на неї, дістаньте з ЗУ і вона готова до роботи. Зручність такої конструкції полягає в тому, то гарнітура не загубиться, так як у неї є своє місце, вона завжди заряджена і готова до роботи.
Дана гарнітура універсальна і сумісна з усіма пристроями Bluetooth. Також вона може синхронізуватися з декількома телефонами одночасно і по черзі приймати дзвінки. Вбудований мікрофон пригнічує зайві шуми і забезпечує передачу чистого звуку.
Вбудований в корпусі пристрою USB порт дає можливість заряджати різні мобільні пристрої. ЗУ має 2 USB порту, що дозволяє заряджати пару пристроїв одночасно.
особливості:
- Версія Bluetooth: V4.0;
- Bluetooth набір мікросхем: CSR BC8;
- Профіль Bluetooth: HSP, HFP, A2DP;
- Частота: 2.4-2.48GHz;
- Робоча відстань становить 10 м;
- Вхідна напруга: DC / 12V-24V;
- Вихідний струм 5V, 2.4A + 5V, 1A;
- Опір 32 Ом;
- Час зарядки 2 години;
- Ємність батареї 30mAh

Дисплей
Нет
Монтаж
Гарнитура

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Громкая связь»
Показать все модели