Нет в наличии
912 грн.
Наличные:
912 грн
Безнал:
1094 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Amos BETA KIT 102 - Кит монтажный

Кит монтажный BETA KIT 102 - от известного польского производителя Amos. Подходит для поперечин длиной – 120 см. Грузоподъёмность – 75 килограмм. Предназначен для крепления на стандартных местах.
Багажники на крышу ныне является один из наиболее популярных автомобильных аксессуаров. Благодаря им значительно увеличивается количество перевозимого багажа, освобождается пространство внутри автомобиля.
Читать полностью
Технічні параметри:

Amos BETA KIT 102 - Кіт монтажний

Кіт монтажний BETA KIT 102 - від відомого польського виробника Amos. Підходить для поперечок довжиною - 120 см. Вантажопідйомність - 75 кілограм. Призначений для кріплення на стандартних місцях.
Багажники на дах нині є один з найбільш популярних автомобільних аксесуарів. Завдяки їм значно збільшується кількість перевозимого багажу, звільняється простір усередині автомобіля. Оскільки самих різновидів автомобілів існує незліченна безліч, немає єдиної системи кріплень для установки аксесуара. Кити монтажні це спеціальне пристосування, що дозволяє встановити багажник на автомобіль з гладкою дахом. Дана модель сумісна з авто марки OPEL, моделі ASTRA випущених до 2010-го року. Елементи аксесуара виготовлені з високоякісної сталі, що володіє значною міцністю. Товщина стали також значна для такого роду елементів - 2 см.
Оболонка з пластика збільшує захист від вологи, і в цілому робить виріб на вигляд більш приємним.
По суті кит монтажний є адаптером, що дозволяє встановити багажник на дах авто, де ця можливість не передбачена виробником. Сам монтажний кит повторює форму даху автомобіля, завдяки чому не виникає ніякого дискомфорту в процесі експлуатації.

Применяемость
Модельные
Марка автомобиля
Opel
Тип
Кит монтажный
Грузоподъемность
75 (кг)
Материал поперечины
Сталь
Длина поперечины
120 (см)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Amos» в категории «Монтажные комплекты»
Показать все модели