Есть в наличии
9780 грн.
Наличные:
9780 грн
Безнал:
11737 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DX-90BT - автосигнализация

Топовая новинка в сегменте автосигнализаций с автозапуском двигателя. Встроенные интерфейсы 2xCAN, LIN позволяют использовать ее практически на любом автомобиле, а специализированный порт IMMO/KEY аппаратно позволяет осуществить алгоритмический обход иммобилайзеров абсолютного большинства новых автомобилей. Естественно, все наши алгоритмы обхода штатных иммобилайзеров, включая Pandora-CLONE, имеющиеся и
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DX-90BT - автосигналізація

Топова новинка в сегменті автосигналізацій з автозапуском двигуна. Вбудовані інтерфейси 2xCAN, LIN дозволяють використовувати її практично на будь-якому автомобілі, а спеціалізований порт IMMO / KEY апаратно дозволяє здійснити алгоритмічний обхід иммобилайзеров абсолютної більшості нових автомобілів. Природно, всі наші алгоритми обходу штатних иммобилайзеров, включаючи Pandora-CLONE, наявні і плановані до запуску найближчим часом, будуть працювати на ній чудово!
Pandora DX-90BT - найсучасніший продукт на ринку, з цілим набором рекордних показників серед конкуруючих моделей і брендів, підходяща для установки на будь-який автомобіль, з можливістю реалізації автозапуску двигуна і вбудованими засобами алгоритмічного обходу иммобилайзеров. Незважаючи на зовнішню схожість продукту на попередника Pandora DX-90, новинка має значно змінену апаратну частину, і, головне - абсолютно нове програмне ядро, яке значно розширило можливості роботи з CAN-протоколами високонавантажених шин, з алгоритмами обходу штатних иммобилайзеров деяких автомобілів і іншими значущими алгоритмами в роботі по-справжньому сучасною охоронною системи.
Базовий блок системи побудований на новітньому микроконтроллере з архітектурою ARM M4, що забезпечило хорошу енергоекономічність і високу обчислювальну потужність, необхідну для поліпшеної обробки датчиків і деяких алгоритмів обходу иммобилайзеров. Застосовуваний в цій системі для організації датчиків удару / нахилу / руху інтегральний акселерометр фірми Keonix (Japan) володіє високою стабільністю, низьким рівнем шумів і підвищеною чутливістю, що дозволило ще поліпшити роботу наших алгоритмів, які позбавляють від помилкових спрацьовувань, при високій чутливості до реальних тривожним подіям , що давно стало візитною карткою автосигналізацій Pandora.
Дальність роботи вбудованого в базовий блок Pandora DX-90BT багатоканального, діалогового, перешкодозахисного радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz, в рази перевершує реальну дальність всіх сучасних моделей конкуруючих брендів.
У комплекті Pandora DX-90BT, розроблений нами в кінці 2016 року, і отримав вже визнання успішними продажами в Європі брелок D-010 володіє чудовою ергономікою і сучасним дизайном, чудовою дальністю зв'язку, яскравим і контрастним сучасним OLED-індикатором.
Головною ж особливістю цієї моделі є вбудований багатофункціональний Bluetooth 4.2 інтерфейс. Фактично, це перша в світі модель серійно випускається автосигналізації з настільки насиченим і повнофункціональним BT-інтерфейсом. Ми досить довго розробляли цей інтерфейс, що було пов'язано з необхідністю описати множинні можливі BT-периферійні пристрої, домагаючись при цьому стабільного зв'язку і максимальної енергоекономічності. Безумовно, тепер цей інтерфейс буде впроваджений в більшість розроблюваних нами автомобільних охоронно-сервісних комплексів і стане їх звичної і невід'ємною частиною, яка поліпшує ергономіку користування і дає можливість користуватися розширеним єдиним набором бездротових пристроїв, що працюють за цією технологією. Bluetooth-інтерфейс в нашому виконанні значно відрізняється від більш простих, що використовують готові стандартні програмні стеки, реалізацій, що поспішили заявити про освоєння цих технологій, конкурентів. У своїй реалізації ми не залишили шансів виявити наше працюючий пристрій стандартними засобами, посилили криптозащиту власними, унікальними і стійкими надбудовами, наситили протокол інформаційно і подбали про енергоекономічності працюючого інтерфейсу.
Pandora DX-90BT має в комплекті Bluetooth пристрою: радіореле BTR-101 і Протирозбійний мітку-брелок іммобілайзера BT-760, що перетворює цю систему в повноцінний охоронний комплекс з високим ступенем захисту від угону. Це відкриває можливості отримання великих знижок при страхуванні КАСКО, в більшості провідних страхових компаній Росії. Найчастіше при страхуванні нового автомобіля, знижки за ризиком «викрадення» багаторазово покриють витрати на придбання та монтаж даної системи з першого ж річного внеску страхового платежу.

Але, мабуть, головне - це можливість комфортної роботи з цієї автосигналізацією зі смартфона. Смартфон може виступати і брелоком ближньої дії, причому, дистанція впевненою зв'язку реально досягає 50-70 метрів! З мобільного телефону тепер можна ставити / знімати з охорони систему, заводити / глушити двигун, управляти передпусковим підігрівачем, переглядати історію події, оновлювати «по повітрю» прошивку Bluetooth-інтерфейсу, налаштовувати умови роботи передпускового підігрівача і зручно програмувати розклад запусків двигуна. Так само, як на топових наших телеметричних системах працюють з інтернет-сервісом.
Таке поєднання інтерфейсів далекого радіоканалу 868MHz, що дає можливість управляти режимами охорони автомобіля, запускати і глушити двигун на відстані багатьох сотень метрів навіть в центральних частинах міст, з високим рівнем перешкод і інформаційно-насиченого інтерфейсу ближнього зв'язку Bluetooth, що дозволяє управляти автомобілем знаходяться на стоянці поруч з офісом або під вікнами багатоповерхового будинку, робить систему Pandora DX-90BT першовідкривачем нового покоління сучасних сигналізацій, що не вимагають абонентської плати, але з високим рівнем сервісу і захисту від угону.
Pandora DX-90BT вже сьогодні працює з мітками іммобілайзера BT-760, з BT- радіореле блокування BTR-101, підкапотним модулем RHM-03BT, і головне працює в багатофункціональному интерфейсном командно-моніторинговому режимі з смартфонами і планшетами на платформі Android, що мають вбудований інтерфейс не нижче BT4.0. Додаток для OS Android - Pandora BT вже сьогодні буде доступно в GooglePlay, а в незабаром буде доступно і відповідну програму для платформи iOS.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
SLAVE режим, USB интерфейс, автозапуск двигателя, встроенный датчик, открытие багажника, подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Oleksandr , 25.02.2018

  Хочу добавить к совоему же отзыву что после прошивки 2.48 и настройки, почти все проблемы пропали, все ок брелок не теряет с меткой работает корректно , датчики удалось настроить

  Oleksandr , 29.12.2017

  Начну с основного категорически не рекомендую. Много ложных срабатываний датчика удара, нужно очень занижать уровень, выбирать алгоритм J Итд. Даже после последней прошивки от 18.12.17 тупо теряет брелок и все. Нестабильно работает метка, то видит то нет то машина глохнет за 100 метров при потере метки. Там куча нюансов с этой меткой, например если метка с вами то вы удалено с балкона машину не откроете. Официалы очень её напаривают но она очень очень сырая наверное они их наштамповали много поэтому везде такая реклама. Ещё они говорят та криво установили. Но загуглите отзыва реальных владельцев и поймёте где правда. Получается почти все установщики криворукие. Но с той же пандорой 50 на другой машине таких проблем нет. Я считаю что тут сырое не отлажённое железо и никакая прошивка уже не исправит. Про приложение для IOS я вообще молчу это убожество а не приложуха это подтверждено и рейтингом в еплсторе

  Иван, 13.12.2017

  На сколько раскрывается потенциал этой сигнализации в Мазда 6 (1-го поколения)? Стоит ли ее брать? Или подскажите вариант Старлайна или Пандоры, где много полезного для такой машины и мало лишнего(чтоб не переплачивать).

  Эксперт avtozvuk.ua

  Отличный выбор

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели