Автосигнализация Pandora DX-90BT


Заканчивается
7707 грн.
Наличные:
7707 грн
Безнал:
9633 грн
Приватбанк:
8230 грн. Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DX-90BT - автосигнализация

Топовая новинка в сегменте автосигнализаций с автозапуском двигателя. Встроенные интерфейсы 2xCAN, LIN позволяют использовать ее практически на любом автомобиле, а специализированный порт IMMO/KEY аппаратно позволяет осуществить алгоритмический обход иммобилайзеров абсолютного большинства новых автомобилей. Естественно, все наши алгоритмы обхода штатных иммобилайзеров, включая Pandora-CLONE, имеющиеся и
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DX-90BT - автосигналізація

Топова новинка в сегменті автосигналізацій з автозапуском двигуна. Вбудовані інтерфейси 2xCAN, LIN дозволяють використовувати її практично на будь-якому автомобілі, а спеціалізований порт IMMO / KEY апаратно дозволяє здійснити алгоритмічний обхід иммобилайзеров абсолютної більшості нових автомобілів. Природно, всі наші алгоритми обходу штатних иммобилайзеров, включаючи Pandora-CLONE, наявні і плановані до запуску найближчим часом, будуть працювати на ній чудово!
Pandora DX-90BT - найсучасніший продукт на ринку, з цілим набором рекордних показників серед конкуруючих моделей і брендів, підходяща для установки на будь-який автомобіль, з можливістю реалізації автозапуску двигуна і вбудованими засобами алгоритмічного обходу иммобилайзеров. Незважаючи на зовнішню схожість продукту на попередника Pandora DX-90, новинка має значно змінену апаратну частину, і, головне - абсолютно нове програмне ядро, яке значно розширило можливості роботи з CAN-протоколами високонавантажених шин, з алгоритмами обходу штатних иммобилайзеров деяких автомобілів і іншими значущими алгоритмами в роботі по-справжньому сучасною охоронною системи.
Базовий блок системи побудований на новітньому микроконтроллере з архітектурою ARM M4, що забезпечило хорошу енергоекономічність і високу обчислювальну потужність, необхідну для поліпшеної обробки датчиків і деяких алгоритмів обходу иммобилайзеров. Застосовуваний в цій системі для організації датчиків удару / нахилу / руху інтегральний акселерометр фірми Keonix (Japan) володіє високою стабільністю, низьким рівнем шумів і підвищеною чутливістю, що дозволило ще поліпшити роботу наших алгоритмів, які позбавляють від помилкових спрацьовувань, при високій чутливості до реальних тривожним подіям , що давно стало візитною карткою автосигналізацій Pandora.
Дальність роботи вбудованого в базовий блок Pandora DX-90BT багатоканального, діалогового, перешкодозахисного радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz, в рази перевершує реальну дальність всіх сучасних моделей конкуруючих брендів.
У комплекті Pandora DX-90BT, розроблений нами в кінці 2016 року, і отримав вже визнання успішними продажами в Європі брелок D-010 володіє чудовою ергономікою і сучасним дизайном, чудовою дальністю зв'язку, яскравим і контрастним сучасним OLED-індикатором.
Головною ж особливістю цієї моделі є вбудований багатофункціональний Bluetooth 4.2 інтерфейс. Фактично, це перша в світі модель серійно випускається автосигналізації з настільки насиченим і повнофункціональним BT-інтерфейсом. Ми досить довго розробляли цей інтерфейс, що було пов'язано з необхідністю описати множинні можливі BT-периферійні пристрої, домагаючись при цьому стабільного зв'язку і максимальної енергоекономічності. Безумовно, тепер цей інтерфейс буде впроваджений в більшість розроблюваних нами автомобільних охоронно-сервісних комплексів і стане їх звичної і невід'ємною частиною, яка поліпшує ергономіку користування і дає можливість користуватися розширеним єдиним набором бездротових пристроїв, що працюють за цією технологією. Bluetooth-інтерфейс в нашому виконанні значно відрізняється від більш простих, що використовують готові стандартні програмні стеки, реалізацій, що поспішили заявити про освоєння цих технологій, конкурентів. У своїй реалізації ми не залишили шансів виявити наше працюючий пристрій стандартними засобами, посилили криптозащиту власними, унікальними і стійкими надбудовами, наситили протокол інформаційно і подбали про енергоекономічності працюючого інтерфейсу.
Pandora DX-90BT має в комплекті Bluetooth пристрою: радіореле BTR-101 і Протирозбійний мітку-брелок іммобілайзера BT-760, що перетворює цю систему в повноцінний охоронний комплекс з високим ступенем захисту від угону. Це відкриває можливості отримання великих знижок при страхуванні КАСКО, в більшості провідних страхових компаній Росії. Найчастіше при страхуванні нового автомобіля, знижки за ризиком «викрадення» багаторазово покриють витрати на придбання та монтаж даної системи з першого ж річного внеску страхового платежу.

Але, мабуть, головне - це можливість комфортної роботи з цієї автосигналізацією зі смартфона. Смартфон може виступати і брелоком ближньої дії, причому, дистанція впевненою зв'язку реально досягає 50-70 метрів! З мобільного телефону тепер можна ставити / знімати з охорони систему, заводити / глушити двигун, управляти передпусковим підігрівачем, переглядати історію події, оновлювати «по повітрю» прошивку Bluetooth-інтерфейсу, налаштовувати умови роботи передпускового підігрівача і зручно програмувати розклад запусків двигуна. Так само, як на топових наших телеметричних системах працюють з інтернет-сервісом.
Таке поєднання інтерфейсів далекого радіоканалу 868MHz, що дає можливість управляти режимами охорони автомобіля, запускати і глушити двигун на відстані багатьох сотень метрів навіть в центральних частинах міст, з високим рівнем перешкод і інформаційно-насиченого інтерфейсу ближнього зв'язку Bluetooth, що дозволяє управляти автомобілем знаходяться на стоянці поруч з офісом або під вікнами багатоповерхового будинку, робить систему Pandora DX-90BT першовідкривачем нового покоління сучасних сигналізацій, що не вимагають абонентської плати, але з високим рівнем сервісу і захисту від угону.
Pandora DX-90BT вже сьогодні працює з мітками іммобілайзера BT-760, з BT- радіореле блокування BTR-101, підкапотним модулем RHM-03BT, і головне працює в багатофункціональному интерфейсном командно-моніторинговому режимі з смартфонами і планшетами на платформі Android, що мають вбудований інтерфейс не нижче BT4.0. Додаток для OS Android - Pandora BT вже сьогодні буде доступно в GooglePlay, а в незабаром буде доступно і відповідну програму для платформи iOS.

Тип
Автомобильные
GSM модуль
нет
Корпус брелока
пластмассовый
Центральный замок в комплекте
нет
CAN модуль
есть
GPS модуль
нет
SLAVE режим
есть
USB интерфейс
есть
Виброрежим брелока
нет
Вид
двусторонние
Подсветка дисплея брелока
есть
Сирена в комплекте
нет
Тип сигнала
диалоговый
Функции
встроенный датчик, открытие багажника, автозапуск двигателя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели