Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL2403 Combo


Нет в наличии
1307 грн.
Наличные:
1307 грн
Безнал:
1634 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL2403 Combo
Фара BOL2403 Combo, является дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходит её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях, определяет Ваш автомобиль для других участников движения, а так же используются для того что бы осветить рабочую область. Фара прямоугольной формой: глубина 65мм, ширина 300мм, высота 80мм, а с креплением 105мм.
Читать полностью
Технічні параметри:

Світлодіодні фари БЕЛАВТО BOL2403 Combo
Фара BOL2403 Combo, є додатковою для головнії оптики Вашого автомобіля, і перевершує її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах, визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху, а також використовуються для того що б освітити робочу область. Фара прямокутної форми: глибина 65мм, ширина 300мм, висота 80мм, а з кріпленням 105мм.
У даній моделі 24 діодів, компанії GREE, яка є лідером у виробництві напівпровідникових світлодіодів. Вони розміщені в дві лінії. У центральних дванадцяти модулях металевий гладкий відбивач, що створює спрямовані промені світла, а шість крайніх модуля з гранованим відбивачем, за допомогою якого промінь стає розсіяним. Потужність одного діода 3Вт, що в сумі дає потужність фари 72Вт. Колір світла яскравий білий з холодним відтінком, і зі світловим потоком 6000Лм і з температурою 6000К.
Корпус, виготовлений з алюмінію, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту фари на рівні IP69К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати високий тиск води під час миття. Термін експлуатації більше 30 000 годин.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Вид
фара рабочего света, фара ближнего света, фара дальнего света
Луч
комбо
Корпус
прямоугольный
Материал корпуса
металл
Длина
300 (мм)
Количество светодиодов
24
Мощность фары
72 (Вт)
Напряжение
12, 24 (В)
Световой поток
6000 (Лм)
Цветовая температура
6000 (К)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «БЕЛАВТО» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели