Автосигнализация Convoy MP-180D v.2 LCD


Есть в наличии
2622 грн.
Наличные:
2622 грн
Безнал:
3278 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
CONVOY MP-180D v.2 LCD - Сигнализация
Автосигнализация Convoy MP-180D LCD прежде всего отличается высокой надежностью и увеличенным радиусом действия. Это непременно оценят опытные автовладельцы, для которых в первую очередь важно качество охранной системы наряду с комфортом эксплуатации.

Диалоговый код и помехозащищенность
Высокий уровень защиты от взлома при помощи радиоперехвата, кодграбберов и других электронных «отмычек» обеспечивается диалоговым типом
Читать полностью
CONVOY MP-180D v.2 LCD - Сигналізація
Автосигналізація Convoy MP-180D LCD насамперед відрізняється високою надійністю і збільшеним радіусом дії. Це неодмінно оцінять досвідчені автовласники, для яких в першу чергу важлива якість охоронної системи поряд з комфортом експлуатації.

Діалоговий код і перешкодозахищеність
Високий рівень захисту від злому за допомогою радіоперехоплення, кодграбберов і інших електронних «відмичок» забезпечується діалоговим типом кодування радіосигналу. Варто також відзначити, що автомобільна охоронна система Convoy MP-180D LCD розрахована на надійну роботу в умовах міських перешкод, оснащена автоматичним контролем каналу зв'язку і відрізняється стійким прийомом радіосигналу.

функціональність системи
Блок управління даної сигналізації має сім додаткових програмованих каналів і один додатковий вхід, що говорить про її високу функціональність і можливості реалізації додаткових охоронних, протиугінних і сервісних функцій.

брелоки управління
У комплект даної системи входять два стильних двосторонніх брелока, один з яких оснащений LCD-дисплеєм. У головному брелоку передбачений вибросигнал, це одне з його переваг. Також варто відзначити, що на екрані головного брелока відображаються годинник з налаштованим будильником, що розширює можливості його застосування. Радіус безперервного зв'язку брелока з блоком управління сигналізації досягає 600 м в режимі управління і до 1400 м в режимі оповіщення.

Роз'єми для датчиків удару і об'єму
У комплекті системи Convoy MP-180D поставляється датчик удару, який підключається до одного з двох доступних роз'ємів на блоці управління. До другого роз'єму ви зможете підключити придбаний окремо датчик об'єму, який забезпечить додатковий рівень захисту. Варто також відзначити, що крім звичайної постановки і зняття з охорони, модель MP-180D має функцію пасивної постановки на охорону.

GPS модуль
Нет
Дистанционное открытие багажника
Есть
Корпус брелока
Пластмассовый
Центральный замок в комплекте
Нет
CAN модуль
Нет
GSM модуль
Нет
SLAVE режим
Нет
USB интерфейс
Нет
Автозапуск двигателя
Нет
Виброрежим брелока
Нет
Вид
Двусторонние
Дальность передачи сигнала
600 (м)
Дальность приема сигнала
1400 (м)
Датчик наклона/перемещения
Нет
Сирена в комплекте
Нет
Тип
Автомобильные
Тип сигнала
Диалоговый
Турботаймер
Есть
Фукция автозакрытия стекол
Не поддерживается

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели