Есть в наличии (1-2 дня)
3510 грн.
Наличные:
3510 грн
Безнал:
4212 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZIW 10SPL - сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик от Ground Zero, отличается высоким качеством, шикарным дизайном и позволит воспроизводить Ваши любимые композиции максимально качественно. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке необходимо обратить внимание на монтажных диаметр, он становит 230 мм, и
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZIW 10SPL - сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік від Ground Zero, відрізняється високою якістю, шикарним дизайном і дозволить відтворювати Ваші улюблені композиції максимально якісно. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 230 мм, і монтажна глибина, яка становить - 147 мм. Для корпусу рекомендований закритий ящик з мінімальним об'ємом 18 літрів. Вага динаміка 5,9 кг.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, зі сталевим штампованим кошиком, жовтого кольору. Діаметр динаміка 250 мм, це 10 дюймів. Діапазон частот від 40 до 120 Гц, з резонансною частотою 40,8 Гц і чутливістю в 84 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з целюлози посиленою волокнами, чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою підвісу. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 500 Вт, а максимальна заявлена потужність - 700 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, розміром 63 мм, з номінальним опір по 2 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.

Размер
10" (25см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
700 (Вт)
Сопротивление
2+2 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
целлюлоза
Монтажная глубина
147 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели