Очиститель и кондиционер кожи AUTO DRIVE Leather Cleaner AD0059 500мл


Есть в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
56 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AUTO DRIVE Leather Cleaner AD0059 500мл - очиститель кожи

Кожаная обивка салона автомобиля, не смотря на свою стойкость и выносливость, также требует очистки и ухода с помощью специальных средств. AUTO DRIVE Leather Cleaner AD0059 – отличный выбор. Данная жидкость гарантирует удаление любых загрязнений, в том числе застарелых и в местах стыков и швов, наделяет обивку антистатическими свойствами, защищает кожу от старения и повреждений.
Читать полностью
Технічні параметри:

AUTO DRIVE Leather Cleaner AD0059 500мл - очищувач шкіри

Шкіряна оббивка салону автомобіля, не дивлячись на свою стійкість і витривалість, також вимагає очищення і догляду за допомогою спеціальних засобів. AUTO DRIVE Leather Cleaner AD0059 - відмінний вибір. Дана рідина гарантує видалення будь-яких забруднень, в тому числі застарілих і в місцях стиків і швів, наділяє оббивку антистатичними властивостями, захищає шкіру від старіння і пошкоджень.
переваги:
Особлива формула, використана при виробництві рідини, забезпечує видалення будь-якого типу плям від їжі, солодкого, напоїв, різні жирні і маслянисті плями. У тому числі активно витісняє пил і забруднення з важкодоступних місць - такі як нерівності текстури шкіри, шви і стики.
Відновлює насиченість і яскравість кольору оббивки, загублену внаслідок впливу сонячних променів, фізичного контакту і часу.
Утворює на плівці непомітний захисний шар, який надає антистатичні властивості і нейтралізує вплив ультрафіолетового випромінювання - зберігаючи колір і чистоту оббивки на тривалий термін.
Запобігає старінню шкіри і пов'язане з цим твердіння і розтріскування - забезпечує м'якість і еластичність оббивки салону для комфорту водія і пасажирів.

Упаковка
спрей
Консистенция
жидкость
Объем
500
Бренд
AUTO DRIVE

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AUTO DRIVE» в категории «Очиститель и кондиционер кожи»
Показать все модели