Масло для мототехники ZIC M7 2T 1л


Нет в наличии
112 грн.
Наличные:
112 грн
Безнал:
134 грн
116 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC M7 2T 1л - Масло для мототехники

Масло для мототехники (скутеры, мотоциклы), садовой (бензопилы, газонокосилки) и другой техники с двухтактными двигателями и со смешанной или раздельной системой смазки. Рекомендуемая пропорция для смешивания с топливом 2% (масло : топливо – 1:50) либо 4% (масло : топливо – 1:25), если производитель техники не требует другого значения пропорции. Производится на синтетической основе с применением
Читать полностью
Технічні параметри:

ZIC M7 2T 1л - Масло для мототехніки

Масло для мототехніки (скутери, мотоцикли), садової (бензопили, газонокосарки) і іншої техніки з двотактними двигунами і зі змішаною або роздільної системою змащення. Рекомендована пропорція для змішування з паливом 2% (масло: паливо - 1:50) або 4% (масло: паливо - 1:25), якщо виробник техніки не вимагає іншого значення пропорції. Виробляється на синтетичній основі з застосуванням спеціально підібраного пакету активних присадок.
переваги:
Відмінна змішуваність з паливом до однорідного стану для повного згоряння без утворення небажаних відкладень в камері згоряння і системі вихлопу.
Гарантує відмінну мастило поверхонь елементів циліндропоршневої групи навіть в умовах високих температур і великих навантажень. Запобігає стирання і механічні ушкодження на поверхнях елементів двигуна, істотно продовжуючи їх термін служби.
Завдяки антикорозійним присадкам запобігає утворенню іржі на поверхнях, запобігаючи пов'язані з цим порушення в роботі.
Захищає поршневі кільця від залягання, забезпечуючи їм вільний хід і зберігає свічки запалювання в чистоті для їх стабільної роботи.
Забезпечує низький вміст диму і чаду в вихлопних газах завдяки спеціальній «бездимній» технології.

Тип
Синтетическое
Объем
1 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
2-х тактные
Классификация API
TC
Классификация ISO
L-EGD
Классификация JASO
FD
Производство
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Евгений, 19.05.2018

    Масло за свою цену более чем отличное, взял на honda topic af-38, масло полностью сгорает не дымит, в отличие от 2 тактного маннола. Остальное покажет время. Из особенностей, имеет голубоватый окрас, и отдает керосином.


Другие модели марки «ZIC» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели