Нет в наличии
14000 грн.
Наличные:
14000 грн
Безнал:
16801 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RECARO ZERO.1 Elite Performance Black R44 6304.21534.66 - Автокресло

RECARO ZERO.1 Elite - наиболее продвинутое кресло по уровню безопасности и удобства для детей до 4,5 лет. Данное кресло обустроено по последнему слову современных технологий в сфере детской безопасности в автомобиле.
Основа кресла оснащена функцией поворота на 360 градусов, она дает возможность перевозить ребенка ростом до 105 см лицом против хода движения
Читать полностью
Технічні параметри:

RECARO ZERO.1 Elite Performance Black R44 6304.21534.66 - Автокрісло

RECARO ZERO.1 Elite - найбільш просунуте крісло за рівнем безпеки і зручності для дітей до 4,5 років. Дане крісло облаштовано за останнім словом сучасних технологій в сфері дитячої безпеки в автомобілі.
Основа крісла оснащена функцією повороту на 360 градусів, вона дає можливість перевозити дитину зростом до 105 см обличчям проти ходу руху автомобіля, так як таке положення є найбільш безпечним. Також дана технологія дає можливість зручно здійснювати посадку або висадку малюка з автомобіля, розгорнувши крісло до дверей. У салоні авто крісло надійно фіксується за допомогою бази IsoFix. Бічний захист представлена ​​висувними модулями, які приймають на себе удар, для економії місця, вони можуть ховатися. Діти вікової групи 1 пристібаються в кріслі внутрішніми ременями, які мають захист від перекручування та сповзання за рахунок технології HERO.
Принциповою відмінністю даного крісла від подібних є наявність знімною-люльки перенесення з ручкою. Така перенесення дозволяє дістати дитину з машини при цьому не розбудивши його. За допомогою додаткових адаптерів люлька може кріпиться до різних колясок.
Комфортабельність крісла розроблена на такому ж високому рівні, як і система безпеки. Для новонароджених передбачений м'який вкладиш для забезпечення правильного положення малюка в кріслі. Підголівник з технологією Memory Foam має 6 точок регулювання по висоті, за рахунок цього крісло росте разом з дитиною. Сидіння з латексної підкладкою швидко пристосовується під анатомію дитини, гарантуючи зручну посадку. Кут нахилу крісла має можливість регулювання в обох напрямках.
Ще однією перевагою крісла RECARO ZERO.1 Elite є система індикаторів, яка сигналізує про правильну або неправильну установку крісла. Купуючи таке крісло, ви на довгі 4 роки забезпечуєте своїй дитині безпеку, а собі спокій.
Переваги:
- наявність люльки-переноски вагою 2,9 кг;
- поворотний посадочне місце;
- діти ростом до 105 см перевозяться проти напрямку руху авто;
- всі налаштування крісла можуть проводитися однією рукою;
- бічний захист;
- система HERO запобіжить перекручування і сповзання ременів;
- вкладиш для новонароджених;
- підголовник має 6 положень регулювання по висоті;
- сидіння з латексної підкладкою;
- регульований кут нахилу крісла в обох напрямках;
- індикатори правильності установки.

Тип
Кресло
Группа
до 18 кг (группа 0+/1)
Установка
Универсальное
Число точек крепления
5
Система крепления Isofix
Есть
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RECARO» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели