Воск Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л


Заканчивается
468 грн.
Наличные:
468 грн
Безнал:
562 грн
Приватбанк:
482 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л - Глянцевый полимерный гидро воск

Поддерживать кузов авто всегда в хорошем виде можно только с помощью воска Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л, который исполнен в виде жидкости, имеет глянцевый эффект.
Яркий солнечный свет, дождь, пыль, перепады температуры, различные реагенты – все это негативно влияет на покрытие автомобиля.
Лакокрасочное покрытие авто со временем
Читать полностью
Технічні параметри:

Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л - Глянцевий полімерний гідро віск

Підтримувати кузов авто завжди в гарному вигляді можна тільки за допомогою воску Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л, який виконаний у вигляді рідини, має глянцевий ефект.
Яскраве сонячне світло, дощ, пил, перепади температури, різні реагенти - все це негативно впливає на покриття автомобіля.
Лакофарбове покриття авто з часом втрачає свій колір, а повернути його первісний блиск, захистити від негативного впливу різних хімічних компонентів, появи тріщин на поверхні можна за допомогою гарного воску.
Основний компонент воску - бразильська карнауба. Цей віск має хороші експлуатаційні характеристики і має приємний аромат в процесі використання.
Переваги використання даного воску: простота, швидкість нанесення і довготривалий захист.
Використання даного засобу дозволить провести глибоке очищення від забруднень, прибрати неглибокі подряпини, посилити блиск покриття і продовжити термін його експлуатації.
Спосіб нанесення воску: наносити засіб потрібно на чисту поверхню авто за допомогою губки, після нанесення засіб слід розполірувати і омити водою.
Консистенція засобу - рідка, для зручності роботи з воском краще використовувати тканину, тут добре підійде серветка з мікрофібри, так як вона добре вбирає вологу і легка в очищенні.
Віск невеликий компактної форми, легко поміститься в будь-якому зручному місці салону авто, але його наявність обов'язково для забезпечення своєчасного догляду за лакофарбовим покриттям кузова авто.

Тип
Воск
Объем
1000 (мл)
Применение
кузов
Цветовой эффект
прозрачный
Основа
карнауба
Консистенция
жидкий
Абразивность
абразивный
Способ нанесения
на влажную
Упаковка
распылитель
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gliptone» в категории «Полироль»
Показать все модели