Воск Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л


Заканчивается
448 грн.
Наличные:
448 грн
Безнал:
560 грн
Приватбанк:
467 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л - Глянцевый полимерный гидро воск

Gliptone - американский бренд средств по уходу за авто и профессиональных полиролей, что существует еще с 1947 года. Продукты Gliptone - выверенные временем и сочетают отличное качество и профессионализм. Линейка продуктов Gliptone® включает полный ассортимент профессиональных средств для полировки и средства по уходу за автомобилем, оригинальные карнаубский
Читать полностью
Технічні параметри:

Gliptone Express-It Plus Hydro Wax DA26901 1л - Глянцевий полімерний гідро віск

Gliptone - американський бренд засобів по догляду за авто та професійних поліролів, що існує ще з 1947 року. Продукти Gliptone - вивірені часом та поєднують відмінну якість та професіоналізм. Лінійка продуктів Gliptone® включає повний асортимент професійних засобів для полірування та засоби по догляду за автомобілем, оригінальні карнаубські пасти і крем-воски, та інше. Продукція активно використовується багатьма кращими професіоналами по детейлінгу у Сполучених Штатах та й в усьому світі.

Полімерний віск-спрей, розроблений для створення глянцевого блиску на декілька тижнів. Відмінно наноситься бавовняною ганчіркою або мікрофіброю. Наноситься за допомогою розпилювача на мокру поверхню ЛКП одразу після миття автомобіля, як частина процесу сушіння, таким чином економлячи час. Не залишає смуг та розводів, коли контактує з водою. Перед нанесенням встряхніть продукт, а потім розпилюйте на поверхню. Машина, на яку наноситься продукт, може бути або сухою та чистою, або мокрою одразу ж після миття. Продукт містить деякі розчинники, що допомогають видалити клей або липкі сліди з поверхні автомобіля. Видаляє залишки комах, сік дерев і смоли, що не видалилися після миття. Цей продукт легко витирається насухо ганчіркою-мікрофіброю. Залишає поверхню блискучою та захищає протягом 30-45 днів при щотижневій мийці та 60-90 днів при щомісячній мийці.

Тип
Воск
Объем
1000 (мл)
Применение
Кузов
Способ нанесения
На влажную
Упаковка
Распылитель
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gliptone» в категории «Полироль»
Показать все модели