Полироль Gliptone Glipquard Express Spray Polymer Sealant DA2801 1л


Заканчивается
327 грн.
Наличные:
327 грн
Безнал:
409 грн
341 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gliptone Glipquard Express Spray Polymer Sealant DA2801 1л - Защитный и усиливающий блеск полимер

Gliptone - американский бренд средств по уходу за авто и профессиональных полиролей, что существует еще с 1947 года. Продукты Gliptone - выверенные временем и сочетают отличное качество и профессионализм. Линейка продуктов Gliptone® включает полный ассортимент профессиональных средств для полировки и средства по уходу за автомобилем,
Читать полностью
Технічні параметри:

Gliptone Glipquard Express Spray Polymer Sealant DA2801 1л - Захисний та підсилюючий блиск полімер

Gliptone - американський бренд засобів по догляду за авто та професійних поліролів, що існує ще з 1947 року. Продукти Gliptone - вивірені часом та поєднують відмінну якість та професіоналізм. Лінійка продуктів Gliptone® включає повний асортимент професійних засобів для полірування та засоби по догляду за автомобілем, оригінальні карнаубські пасти і крем-воски, та інше. Продукція активно використовується багатьма кращими професіоналами по детейлінгу у Сполучених Штатах та й в усьому світі.

Легкий у використанні, підсилюючий блиск полімер. Використовується на мокрих/сухих зовнішніх поверхнях автомобілів, металі, пластикових деталях, гумі, вінілі. Відмінно працює в якості змащувального продукту для Body Bar, Body Pad та інших шліфувальних пластилінів. Створює шовковисту гладкість, розкішний глянець на всіх видах лакофарбового покриття та формує довготривале покриття (45-60 днів при щотижневій мийці та 90-120 днів при щомісячній мийці), що захищає поверхню від пилу / бруду та забрудення. Зберігається на поверхні протягом багатьох мийок. Безпечний для нанесення на гумові та вінілові поверхні. Не залишає білих розводів.

Тип
Полироль
Объем
1000 (мл)
Применение
Кузов
Способ нанесения
На сухую, На влажную
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gliptone» в категории «Полироль»
Показать все модели