Воск Gliptone Platinum Series Paint Sealant GT1410 300гр


Заканчивается
577 грн.
Наличные:
577 грн
Безнал:
721 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gliptone Platinum Series Paint Sealant GT1410 300гр - защитный воск-паста с Dupont Zonyl для новых автомобилей

Gliptone - американский бренд средств по уходу за авто и профессиональных полиролей, что существует еще с 1947 года. Продукты Gliptone - выверенные временем и сочетают отличное качество и профессионализм. Линейка продуктов Gliptone® включает полный ассортимент профессиональных средств для полировки и средства по уходу за
Читать полностью
Технічні параметри:

Gliptone Platinum Series Paint Sealant GT1410 300гр - Захисний віск-паста з Dupont Zonyl для нових автомобілів

Gliptone - американський бренд засобів по догляду за авто та професійних поліролів, що існує ще з 1947 року. Продукти Gliptone - вивірені часом та поєднують відмінну якість та професіоналізм. Лінійка продуктів Gliptone® включає повний асортимент професійних засобів для полірування та засоби по догляду за автомобілем, оригінальні карнаубські пасти і крем-воски, та інше. Продукція активно використовується багатьма кращими професіоналами по детейлінгу у Сполучених Штатах та й в усьому світі.

Продукт №1 для обробки нових автомобілів. Новітня професійна формула Platinum Series ™ спеціально розроблена для обробки нових автомобілів або для підготовлених поверхонь автомобілів, доглянутих автомобілів (очищених і відполірованих). Бар'єрна захист від Dupont Zonyl (раніше відомий як Тефлон) і друге високотехнологічних полімерів. Це ефективно і поєднання створює фінішне покриття, отталкивающему кислотний Дощ, комах, деревний сік і інші Забруднюючі речовини, зберігаючи Ваш автомобіль в відмінному стані. М'яка паста. Для ручного нанесення. Надзвичайно тривалий ефект (120 днів).

Тип
Воск
Применение
Кузов
Консистенция
Паста
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gliptone» в категории «Полироль»
Показать все модели