Видеорегистратор Gazer MMR5003

Сертификат УКРСЕПРО

Нет в наличии
6960 грн.
Наличные:
6960 грн
Безнал:
8353 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer MMR5003 - Зеркало заднего вида

Салонное зеркало заднего вида со встроенным 4.3" монитором и Full HD видеорегистратор.
Для автомобилей Skoda, Volkswagen, Seat, Subaru, Audi.

Gazer MMR5003 сочетает в себе салонное зеркало заднего вида со встроенным монитором 4.3", а также Full HD видеорегистратор с функцией HDR. Такая многогранность устройства позволяет выполнять сразу несколько задач:
- благодаря прекрасному качеству
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer MMR5003 - Дзеркало заднього виду

Gazer MMR5003 поєднує в собі салонне дзеркало заднього виду з вбудованим монітором 4.3 ", а також Full HD відеореєстратор з функцією HDR. Така багатогранність пристрою дозволяє виконувати відразу кілька завдань:
- завдяки прекрасному якості дзеркальної поверхні і дизайну корпусу, Gazer MMR5003 стане чудовою альтернативою заводському дзеркала заднього виду, яке буде виконувати функції салонного дзеркала «на всі 100%».
- вбудований монітор 4.3 "яскравістю 1000 cd / m², а також наявність відеовиходу дозволяють використовувати Gazer MMR5003 / MMR7003 як відображає пристрою в системах парковки. Понад яскравий монітор робить картинку чіткою і насиченою навіть в самий сонячний день, а автоматичне регулювання яскравості дисплея дозволяє використовувати дзеркало максимально комфортно, як вдень, так і вночі.
- відеореєстратор останнього покоління з якістю запису Full HD і можливістю запису після відключення двигуна дозволяє вести цілодобову запис, як в рухомому, так і в припаркованому автомобілі.
- модуль об'єктива розташований з лівого боку дзеркала, що дозволяє встановлювати пристрій на будь-які автомобілі, оснащені датчиком дощу. А мініатюрні розміри об'єктива роблять відеореєстратор абсолютно непомітним як зовні, так і всередині автомобіля.
Повна сумісність з авто
Відмінною особливістю дзеркала Gazer MMR5003 є інтегроване в корпус кріплення, ідентичне оригінальному компоненту від автовиробника. Дизайн кріплення повністю повторює кронштейн оригінального салонного дзеркала автомобіля. Таким чином, дзеркало серії MMR повністю повторює зовнішній вигляд заводського дзеркала сучасного автомобіля, що дозволяє зберегти оригінальний дизайн інтер'єру авто. Дзеркало з відеореєстратором Gazer MMR5003 / MMR7003 підключається до бортової мережі автомобіля штатно, всі дроти підключення будуть приховані під обшивкою салону. При цьому, дзеркало будемо автоматично включатися, вимикатися і переходити в режим запису на парковці по сигналу від бортової мережі автомобіля.
Вбудований Full HD відеореєстратор
Дзеркало з вбудованим відеореєстратором Gazer MMR5003 встановлює нові стандарти якості в веденні відеозйомки в автомобілі: прогресивний процесор Ambarella A7, сенсор 1/3 "з функцією HDR, дозвіл запису Full HD, новітній функціонал, а також інтелектуальні системи безпеки руху - далеко не повний список переваг даного пристрою.
Найкраща якість зображення
Завдяки передовим розробкам в програмної та апаратної частинах, Gazer MMR5003 забезпечує якісно новий рівень зображення в будь-який час доби. Модель виробляє відеозапис в дозволі Full HD (1980х1020), з оптимальною для сприйняття кадрової частотою 30 к / с. Крім цього в реєстраторі передбачено режим відеозйомки з кадровою частотою 60 к / с в дозволі 720р - такий режим дозволяє зафіксувати більше деталей в кадрі при русі на великій швидкості. У Gazer MMR5003 / MMR7003 використовується якісна скляна оптика з шестіслойной лінзою і ширококутним об'єктивом 140 °, який дозволяє повністю зафіксувати дорожню обстановку, включаючи сусідні смуги руху і перехрестя.
режим HDR
Для зйомки в сутінках і вночі, а також при русі проти сонячного світла, Gazer MMR5003 має спеціальний режим відеозапису HDR. При роботі в режимі HDR (високий динамічний діапазон) реєстратор знімає три кадри з різними експозиційними рівнями (освітлений, затемнений і звичайний) і з'єднує їх в одне зображення. Головною особливістю даного режиму є те, що HDR здійснюється апаратними засобами сенсора, що дозволяє процесору формувати дійсно якісну картинку в умовах недостатньої освітленості або при висококонтрастних перепадах освітлення. Режим HDR ідеально підходить для зйомки вночі при зустрічному русі фар автомобілів, в сутінках або при русі проти сонця.
Робота в необслуживаемом режимі
Gazer MMR5003 працює в необслуживаемом режимі: пристрій автоматично включається при запуску двигуна, і таким же чином зупиняє запис, коли подача харчування припиняється (вимикається двигун). Запис здійснюється безперервно завдяки циклічному режиму зйомки: при заповненні карти пам'яті, реєстратор самостійно знаходить найраніший записаний відеофрагмент, і замість нього зберігає новий ролик. При цьому зображення з реєстратора автоматично виводяться на екран пристрою при подачі відеосигналу, а також автоматично перемикається між відеоканалами (за підключеної відеокамери заднього виду).
Запис після відключення двигуна
Ще одна особливість Gazer MMR5003 - ведення відеозйомки після вимкнення двигуна. Бажаний час роботи відеореєстратора встановлюється в меню від 30 хвилин до 12 годин. При цьому, реєстратор оснащений функцією контролю мінімального напруги бортової мережі автомобіля, при досягненні якого пристрій завершить роботу (11,7В). Це дає можливість уникнути розрядки акумулятора автомобіля до критичного рівня, після якого запуск двигуна автомобіля буде неможливий.
G-сенсор і запис по датчику руху
Для захисту від перезапису найбільш важливі відеоролики в моделі реалізований G-сенсор - трьох-осьовий датчик прискорення. Датчик автоматично фіксує різкі зміни в характері пересування автомобіля і блокує поточний записується файл від перезапису. В результаті - в найважливіший момент найбільш значущі фрагменти будуть збережені. Для запобігання заповнення карти пам'яті аварійні відеоролики також записуються по кільцю в рамках 15 відеофайлів.
Для ведення охоронної відеозйомки в припаркованому авто Gazer MMR5003 оснащений датчиком руху. Завдяки цій функції, реєстратор переходить в режим запису тільки під час фіксації в кадрі будь-якого руху. Користувач може налаштувати чутливість датчика руху (низька, середня і висока) в залежності від місця розташування автомобіля і побажань по зйомці - чим вище чутливість датчика, тим незначним буде рух в кадрі, після якого активується запис.
Підтримка GPS модуля
Дзеркало Gazer MMR5003 підтримує підключення опціонального GPS-модуля, який дозволяє зафіксувати координати місцезнаходження автомобіля в момент зйомки, а також поточну поточну швидкість руху. Крім цього, на відео завжди будуть відображатися актуальні дата і час.
«Розумний» принцип роботи
Принцип роботи дзеркала з відеореєстратором Gazer MMR5003 / MMR7003 - продуманий і ефективний. Сигнал з камери заднього виду - завжди пріоритетний. При включенні задньої передачі, відео з камери автоматично відображатиметься на моніторі. При цьому, запис з реєстратора не припиняється. Після того, як задня передача вимкнеться, дисплей автоматично переключиться на початковий стан (на відображення відео з реєстратора, якщо такий режим був включений, або монітор вимкнеться).
Для максимальної зручності експлуатації вбудований дисплей дзеркала оснащений функцією авторегулировки яскравості, а на лицьовій панелі знаходиться центральна кнопка управління з пам'яттю останнього режиму. При русі заднім ходом дана кнопка налаштовує рівень яскравості вбудованого монітора. При роботі реєстратора кнопка виконує функцію включення / вимикання монітора.
У моделі Gazer MMR7001 реалізована функція автозатемнення - дзеркальна поверхня дзеркала автоматично затемнюється при попаданні яскравого світла фар позаду йдуть авто в темний час доби. Це дозволить уникнути засліплення водія через дзеркало заднього виду, що забезпечує більш комфортні умови для управління авто вночі. При цьому, ступінь затемнення дзеркальної поверхні автоматично змінюється, в залежності від інтенсивності освітлення.
Установка Plug & Play
Дзеркала Gazer MMR5003 / MMR7003 повністю сумісні з парктроніки Gazer серії PA4xxx. У проводці реалізований спеціальний роз'єм для підключення паркувальної системи, після чого при включенні задньої передачі вся інформації з парктроников буде відображатися на дисплеї дзеркала.
Установка дзеркала заднього виду з відеореєстратором Gazer MMR5003 / MMR7003 максимально проста і вимагає мінімум зусиль. Стандартна комплектація моделі включає блок комутації, необхідні елементи для монтажу і докладну інструкцію з описом процесу установки і підключення. Дзеркало заднього виду Gazer призначене для автомобілів з напругою бортової мережі 12 Вольт. Максимальне споживання струму складає не більше 650mA. Управління відеореєстратором здійснюється за допомогою ІК пульта управління, який входить в комплект.

Основні параметри
TFT LCD 4,3 "; автоматичне включення при подачі відеосигналу; примусове вимикання за допомогою кнопки управління, з пам'яттю останнього режиму.
яскравість
1000 кд / м²; регулювання яскравості за допомогою кнопки управління, з пам'яттю останньої настройки (в режимі відображення сигналу з камери заднього виду); автоматичне регулювання яскравості в залежності від навколишнього освітлення.
Контрастність - 500: 1
Формат сигналу - PAL / NTSC з функцією автовизначення.

реєстратор:

Кількість камер - 1
Кут огляду камер - 140 °
Максимальна роздільна здатність відео - Full HD 1920x1080, 30 fps
Рекомендоване дозвіл відео - Full HD 1920x1080, 30 fps
Сенсор - 1/3 ''
Об'єктив - Апаратура F2.0
Можливість повороту камер - Так, поворот об'єктива
Процесор - Ambarella A7
Параметри відео - H.264, MP4
Функція HDR - Так
Запис звуку - Так
Відключення мікрофона - Так
Відеовихід аналоговий (TV out) - Ні
Відеовихід HDMI - Ні
miniUSB інтерфейс - Ні
Підтримка карт пам'яті - SDHC, до 32GB
Вбудована пам'ять - Ні
Карта пам'яті в комплекті - Так

Тип
Штатный, Зеркало
Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
пульт ДУ
Дополнительно
HDR
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
140
Экран
есть
Диагональ экрана
4.3 (дюймы)
Аккумулятор
нет
Процессор
Ambarella A7
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSDHC
Порты и разъемы
AV
Цвет
черный
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели