Омыватель летний DYNAMAX Citron 500018 1л


Есть в наличии
21 грн.
Наличные:
21 грн
Безнал:
25 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX Citron 500018 1л - летний омыватель

Жидкость для омывателя с приятным цитрусовым ароматом. Универсально подходит как для ветрового стекла, так и фар, в том числе ксеноновых. После обработки не оставляет разводов, подтёков и бликов, обеспечивая исключительную прозрачность стекла и светопропускаемость фар. Не повреждает лакокрасочный слой и резиновые уплотнители. Снижает трение щеток стеклоочистителя, существенно продлевая их срок
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX Citron 500018 1л - літній омивач

Рідина для омивача з приємним цитрусовим ароматом. Універсально підходить як для вітрового скла, так і фар, в тому числі ксенонових. Після обробки не залишає розводів, підтікань і відблисків, забезпечуючи виняткову прозорість скла і світлопропускаючу здібність фар. Не ушкоджує лакофарбовий шар і гумові ущільнювачі. Знижує тертя щіток склоочисника, істотно продовжуючи їх термін служби. Очищає канали та форсунки системи склоомивача.
Переваги:
Швидко і якісно видаляє забруднення з поверхонь лобового скла і фар, в тому числі складні, такі як: залишки комах, бруньки і клей дерев, бітум, дорожні реагенти, послід птахів масляні і жирні плями.
Володіє приємним цитрусовим ароматом.
Завдяки відсутності в складі шкідливих хімічних речовин засіб не має неприємного отруйного запаху і повністю безпечно для здоров'я людей.
Після обробки утворює тонкий, прозорий шар, який надійно захищає скло від впливу абразивних частинок піску і пилу. Також, плівка володіє антистатичним ефектом, який мінімізує налипання бруду і зберігаючи чистоту на тривалий період.
Нейтральний по відношенню до лакофарбового покриття та гумових ущільнювачів, не руйнує їх.

Аромат
цитрусовый
Объем
1
Тип
Концентрат
Бренд
DYNAMAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели