Наклейка на авто EX 401


Нет в наличии
799 грн.
Наличные:
799 грн
Безнал:
959 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX 401 - Наклейка светоотражающая

Длина мотка составляет 25 метров, ширина пленки 1 сантиметр. При попадании света светится белым цветом.

Светоотражающая лента на самоклеющейся основе являются новинкой на в сфере тюнинга кузова автомобиля. Годами ранее такие светоотражающие ленты использовались на транспорте с большими габаритами, чтобы обозначить размеры грузовых авто, это облегчало задачу обгона или опережения другим
Читать полностью
Технічні параметри:

EX 401 - Наклейка світловідбиваюча

Довжина мотка становить 25 метрів, ширина плівки 1 сантиметр. При потраплянні світла світиться білим кольором.

Світловідбиваюча стрічка на самоклейкій основі є новинкою на в сфері тюнінгу кузова автомобіля. Роками раніше такі світловідбиваючі стрічки використовувалися на транспорті з великими габаритами, щоб позначити розміри вантажних авто, це полегшувало завдання обгону або випередження іншим учасникам дорожнього руху. Пізніше світловідбиваючі стрічки почали використовувати для обклеювання дисків автомобільних коліс, не залишилися осторонь і любителі мото транспорту, вони також клеїли стрічку на колеса мотоциклів. До сих пір нічого не змінилося, світловідбиваючі стрічки користуються попитом.
Останнім трендом автомобільного тюнінгу стала підклейка стрічок на кузов. Це дозволяє зробити окантовку кузова або виділити окремі його частини. Такий спосіб тюнінга додасть характер автомобілю і продемонструє індивідуальність господаря. Ширина стрічки і простота наклеювання дають можливість втілити в життя будь-які ваші фантазії. Принцип роботи наклейки дуже простий, при потраплянні світла на кузов авто вона його відображає і світиться красивим білим кольором, зачаровуючи погляд оточуючих.
Крім естетичної функції, така наклейка виконує і практичну, роблячи автомобіль більш помітним в темний час доби. Якщо вночі ви зупинилися на узбіччі, можете бути впевнені, що кожен проїжджаючий повз водій помітить ваш автомобіль і оцінить його габарити. Також рухаючись ввечері в щільному потоці машин, ви будете більше помітні, ніж інших, тим самим гарантуючи собі додаткову безпеку від зіткнення.
Світловідбиваюча плівка є вологостійкою і виконана на якісній клейовий основі 3М. Для нанесення плівки необхідно очистити обране місце, знежирити його, а потім наклеїти плівку, втіливши в життя свою дизайнерську фантазію.

Тематика
Светоотражающие
Тип
На диски, На кузов
Материал
Винил

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Наклейка на авто»
Показать все модели