Есть в наличии
457 грн.
Наличные:
457 грн
Безнал:
548 грн
Приватбанк:
490 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Стол пластиковый складной MasterTool 92-0194
Столы, пожалуй, это самая распространенная мебель, без которой трудно представить нашу жизнедеятельность. Каждый стол имеет свой уникальный дизайн, свою конструкцию и предназначение. В данный момент рассматривается складной стол 92-0194 производства компанией MasterTool, который обладает великолепными характеристиками качества, и функциональности.
Данный складной стол можно использовать как в туристических целях так и в
Читать полностью
Стіл пластиковий складаний MasterTool 92-0194
Столи, мабуть, це найпоширеніші меблі, без яких важко уявити нашу життєдіяльність. Кожен стіл має свій унікальний дизайн, свою конструкцію і призначення. В даний момент розглядається складаний стіл 92-0194 виробництва компанією MasterTool, який володіє чудовими характеристиками якості, і функціональності.
Даний складаний стіл можна використовувати як в туристичних цілях так і в побутових. Виготовляється з високоміцного пластика. Пластик не має шкідливих речовин які якимось чином можуть вплинути на здоров'я і стан людини. Він має високу стійкість як до хімічних так і до природних впливів. У порівнянні з металевими аналогами даний стіл дуже зручний в транспортуванні, оскільки має невелику вагу і спеціальні ручки на стільниці. Глянцева поверхню пластика має стійкість до незначних подряпин і пошкоджень. Збирання і розбирання столу здійснюється за кілька секунд при цьому без використання додаткових інструментів і надаючи цьому мінімум зусиль. У зібраному вигляді стіл виглядає як "чемодан" і не забирає багато місця в багажнику автомобіля, також в будинку або квартирі. Складаний стіл має унікальний зовнішній вигляд і сучасний дизайн.
Розміри якими володіє стіл дуже зручні при використанні, ширина становить 450мм, довжина 500мм, висота 465мм.

Тип
Стол

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели