Есть в наличии
356 грн.
Наличные:
356 грн
Безнал:
427 грн
384 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AWM 781-00-155 - Карман для переходной рамки
Карман для переходной рамки - это аксессуар который предназначен для комфортного вождения автомобиля и хранения мелких предметов. Используется для установки на приборной панели, в случае если у Вас есть свободное штатное место под автомагнитолу. Он универсальный, походит для всех марок автомобиля, устанавливается в штатное месте автомобиля, у которого типоразмер 1 DIN. Тем не менее, следует помнить
Читать полностью
Технічні параметри:

AWM 781-00-155 - Карман для перехідної рамки
Кишеня для перехідної рамки - це аксесуар який призначений для комфортного водіння автомобіля і зберігання дрібних предметів. Використовується для установки на приладовій панелі, в разі якщо у Вас є вільне штатне місце під автомагнітолу. Він універсальний, підходить для всіх марок автомобіля, встановлюється в штатне місце автомобіля, у якого типорозмір 1 DIN. Проте, слід пам'ятати про те, що роз'єми мають різні габарити, і необхідно перевірити, щоб роз'єм вашого плеєра і кишені збігалися. Основна перевага такого пристрою, є те що він складається з двох частин. Верхня частина, це висувний ящик, який Вам знадобиться для зберігання дрібних предметів. Нижня частина кишені, це висувний підстаканник, для напоїв, він призначений для двох склянок або пляшок, і складається з пластини з двома отворами, а також розкладний стопер, що б стаканчики меншого діаметра не провалювалися.
Кишеня для перехідної рамки виготовлена з якісного і міцного пластику ABS, з ручками, які дозволять легко висувати окремі частини. Універсальний, стильний дизайн відмінно підійде інтер'єру Вашого автомобіля, а чорний колір не приверне до себе багато уваги.

Использование
универсальные
Марка автомобиля
универсальные
Тип
Рамка установочная
Типоразмер
1Din

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AWM» в категории «Аксессуар раздела автомагнитолы»
Показать все модели