Полироль пластика Joker SHC табак 103874 220мл


Заканчивается
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JOKER SHC табак 103874 220мл - Полироль торпеды

Joker SHC – универсальное средство для полировки и очистки пластиковых элементов салона. Качественно и быстро устраняет любые виды загрязнений, в том числе пятна жира, сладостей, напитков, полирует и минимизирует влияние УФ-излучения. Быстро высыхает и не оставляет после себя липких пятен и разводов. После обработки наполняет салон приятным ароматом.
Преимущества Joker SHC:
Читать полностью
Технічні параметри:

JOKER SHC табак 103874 220мл - Поліроль торпеди

Joker SHC - універсальний засіб для полірування та очищення пластикових елементів салону. Якісно і швидко усуває будь-які види забруднень, в тому числі плями жиру, солодощів, напоїв, полірує і мінімізує вплив УФ-випромінювання. Швидко висихає і не залишає після себе липких плям і розводів. Після обробки наповнює салон приємним ароматом.
Переваги Joker SHC:
Завдяки особливій формулі, рідина проникає в нерівності поверхонь і стики, витісняючи пил і інші забруднення, наприклад, плями від їжі, напоїв, солодощів, в тому числі застарілі.
Після обробки утворює захисний шар, що володіє антистатичними властивостями, та перешкоджає налипання пилу на поверхні. Також даний захисний шар надійно захищає поверхню від негативного впливу прямих сонячних променів і вигорання.
Усуває неприємні запахи, наповнюючи салон автомобіля ароматом «Тютюн».
Легко застосовувати - необхідно нанести невелику кількість поліролі на елемент і через кілька хвилин протерти серветкою з мікрофібри.
Універсальний - засіб для пластику Joker SHC можна використовувати і в побуті, для очищення і догляду за пластиковими елементами екстер'єру.

Страна производитель
Турция
Аромат
анти-табак
Объем
220
Бренд
Joker

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Joker» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели