Полироль TURTLE WAX Wax It Wet FG7722


Нет в наличии
147 грн.
Наличные:
147 грн
Безнал:
176 грн
178 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Wax It Wet FG7722 - Полироль

Объем: 500 мл
Влажный полироль для кузовных деталей производства Turtle Wax – это современное средство, которое имеет специально разработанную формулу с необычными составляющими. Главная особенность этого средства – это возможность наносить его на влажные поверхности. В этом случает Вам нет необходимости ждать пока кузовная поверхность высохнет после мойки автомобиля. Это значительно упрощает
Читать полностью
Технічні параметри:

TURTLE WAX Wax It Wet FG7722 - Поліроль

Вологий поліроль для кузовних деталей виробництва Turtle Wax – це сучасний засіб, що має спеціально розроблену формулу з незвичайними складовими. Головна особливість цього кошти – це можливість наносити його на вологі поверхні. У цьому випадку Вам немає необхідності чекати поки кузовна поверхня висохне після мийки автомобіля. Це значно спрощує процес догляду за автомобілями і робить його більш швидким, але не менш надійним. Такий вологий поліроль володіє такими ж позитивними властивостями, як і звичайний поліроль, який рекомендують застосовувати на сухі поверхні. У результаті використання такого засобу Ви зможете тривалий час насолоджуватися ідеальним блиском.

Переваги використання вологого поліролю виробництва Turtle Wax:

Це засіб швидкого застосування та моментальної дії.
Спеціальна ефективна формула засобу робить його досить економним.
Процес полірування поверхні автомобіля значно спрощений, а ефект не менш приємний.
У складі поліроль є елемент нового покоління – синтетичний віск полімерів, який забезпечить ідеальний блиск на лакованих або забарвлених поверхнях.
Рекомендації до застосування: наносити поліроль потрібно на чисту поверхню кузова, але не обов'язково в суху. Перед початком полірування ретельно збовтайте засіб і рівномірним шаром нанесіть його на площу, яку потрібно відполірувати. Залиште засіб для просихання на 2-3 хвилини. Потім, використовуючи спеціальну м'яку тканину або губку, потрібно протерти утворену захисну плівку поліролі, прибираючи при цьому воду. Спочатку оброблена поверхня буде мати легкий наліт, але після висихання вона буде суха і блискуча. Виробник рекомендує обробляти невеликі площі одночасно, що підсилить ефект кошти.
Не полірувати гарячі поверхні та надто холодні, тоді засіб може бути неефективним.

Тип
Полироль
Объем
500 (мл)
Применение
кузов
Консистенция
жидкий
Способ нанесения
на влажную
Упаковка
распылитель
Страна производитель
Великобритания

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели