Клещи переставные STANLEY STHT0-74361


Заканчивается
286 грн.
Наличные:
286 грн
Безнал:
343 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley STHT0-74361 - Клещи

Клещи переставные STHT0-74361 от всемирно известного американского бренда STANLEY.
Переставные клещи являются одной из разновидностей разводных трубных ключей. Благодаря особому механизму? инструмент может буквально в одно движение фиксироваться на детали. Пользуется большой популярностью среди сантехников и сварщиков. Головка инструмента, по соотношению к рукоятям, расположена под углом в 45°. Относится к
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley STHT0-74361 - Кліщі

Кліщі переставні STHT0-74361 від всесвітньо відомого американського бренду STANLEY.
Переставні кліщі є однією з різновидів розвідних трубних ключів. Завдяки особливому механізму? інструмент може буквально в один рух фіксуватися на деталі. Користується великою популярністю серед сантехніків і зварювальників. Головка інструменту, по співвідношенню до рукоятям, розташована під кутом у 45°. Відноситься до C-образного типу. Це говорить про те, що робоча частина губок має спеціальні поглиблення, що дозволяють більш комфортно працювати з предметами круглого перетину (труби, патрубки тощо). На поверхні губок нанесені насічки. Завдяки їм, деталь фіксується максимально нерухомо і не прослизає. Довгі рукояті дають можливість застосовувати ефект важеля до закиснувших або прикипівших елементів. Набагато менше зусиль піде на їх зрив. Загальна довжина інструменту разом ручками - 250 мм.
В якості основного матеріалу була використана високовуглецева інструментальна сталь. Матеріал має підвищену міцність, стійкий до впливу корозії, до механічних впливів і сколів. Губки кліщів були піддані додатковій загартуванню, що також робить термін служби інструменту більш тривалим. Рукояті виготовлені з двокомпонентного матеріалу - гума + пластик. Пластик надає жорсткості конструкції. Накладки з гуми рифлені, збільшують зчеплення між самими кліщами і долонею оператора, не дозволяючи їм прослизати під час роботи.

Длина
250 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели