Нет в наличии
1275 грн.
Наличные:
1275 грн
Безнал:
1530 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Digital DCR-210HD - Видеорегистратор

Digital DCR-210HD - популярный автомобильный видеорегистратор, который среди регистраторов средней ценовой категории занимает уверенные лидирующие позиции по качеству съемки и сборки аппарата. Форм-фактор корпуса относится к самым распространенным, и этому есть ряд обоснованных причин: расположение элементов управления, способ крепления, габариты, а как следствие - ориентация в пространстве при работе с ним, считаются
Читать полностью
Digital DCR-210HD - Відеореєстратор

Digital DCR-210HD - популярний автомобільний відеореєстратор, який серед реєстраторів середньої цінової категорії займає міцні лідируючі позиції за якістю зйомки і складання апарату. Форм-фактор корпуса відноситься до найпоширеніших, і цьому є ряд обґрунтованих причин: розташування елементів управління, спосіб кріплення, габарити, а як наслідок - орієнтація в просторі при роботі з ним, вважаються якщо не самим продуманим рішенням, то одним з оптимальних.

Зовнішньої вид відеореєстратора Digital DCR-210HD відрізняється динамізмом форм, об'єктив знаходиться спереду, а ліворуч і праворуч від нього розташовані по три інфрачервоних діода, які допоможуть вести зйомку в темний час доби, правда варто врахувати, що при русі вони практично марні, як і на всіх інших моделях з ІК-підсвічуванням. У 2.5 дюймового дисплея є можливість складатися і обертатися, так, склавши екран, ви зробите реєстратор практично непомітним і незагоражівающім огляд водієві. Щоб змінити налаштування реєстратора, не потрібно знімати апарат з кріплення, кнопки управління розташовані дуже зручно і логічно. Відеозапис ведеться в HD форматі з роздільною здатністю 1280x720 пікселів, кодек стиснення записи H.264, що дає відмінне і чітке відео.
 
Доступні також у Digital DCR 210HD функції автоматичного старту запису при запуску двигуна, що дозволить не турбується про те, що Ви можете забути включити реєстратор, запис ведеться циклічно, є режим фото і режим старту запису від спрацьовування детектора руху. Працює з картами пам'яті SDHC формату. Цілком достатньо 4-6 класу швидкості карти. Ємністю не більше 32 Гб. Радує також наявність HDMI порту, який дозволяє переглядати HD відео на широкоформатних телевізорах. До комп'ютера Digital DCR-210HD підключається за допомогою USB порту.

Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
откидной дисплей
Оснащение
Подсветка
Тип крепления
присоска, не поворотное
Количество камер
1
Экран
Есть
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
64 (Gb)
Тип карты памяти
MMC, SD
Порты и разъемы
mini USB, HDMI
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Встроенный GPS
Нет
Максимальное разрешение
HD
Страна производитель
Китай

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Скажите,а диодная подсветка светится?или она инфракрасная?

  Роман, 24.12.2013

  В данной модели инфракрасная.

  Ответ специалиста

  Почему когда включаю зарядку от прикуривателя пропадают радиоволны?

  Денис, 26.05.2013

  Нужен шумоподавитель на зарядное устройство

  Ответ специалиста

  Купил этот Digital DCR-210HD и всесте с ним карту памяти 64 Гб. Фиг он её поддерживает, хотя в инструкции написано другое. Только полинял на покупке такой дорогой карты.

  Павел, 29.01.2013

  Неплохой аппарат, я доволен, только аккумулятор слабоват, благо можно с мобилы Нокиа позаимствовать. Вообщем жирный +

  Юрец, 15.08.2012

  Пользуюсь таким уже более полугода. Все отлично. Подсветка не слепит, видео норм. С зарядкой как повезет - у моего товарища тоже сгорела в первые дни.

  Р, 22.06.2012

Другие модели марки «Digital» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели