Есть в наличии (1-2 дня)
859 грн.
Наличные:
859 грн
Безнал:
1031 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL DT-0218 - Шлифмашина угловая

INTERTOOL DT-0218 – это угловая шлифовальная машинка, которая относится к ряду бытовых инструментов INTERTOOL. Данная машинка предназначена для резки, шлифования, полирования материалов разных типов. Шлифмашинка оснащена двигателем с мощностью 1650Вт, за счет которого машинка способна работать со скоростью 8 тысяч оборотов в минуту. Питание данного инструмента осуществляется при помощи стационарной
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL DT-0218 - Шліфувальна машина кутова

INTERTOOL DT-0218 - це кутова шліфувальна машинка, яка відноситься до ряду побутових інструментів INTERTOOL. Дана машинка призначена для різання, шліфування, полірування матеріалів різних типів. Шліфмашинка оснащена двигуном з потужністю 1650Вт, за рахунок якого машинка здатна працювати зі швидкістю 8 тисяч обертів на хвилину. Харчування даного інструменту здійснюється за допомогою стаціонарної розетки 220В.
Для більшого комфорту при тривалій роботі з інструментом передбачений блокіратор кнопки включення, він позбавляє від потреби постійно тримати палець на кнопці включення. Машинка працює з дисками діаметром 180 мм. Зверніть увагу, не варто ставити диски більшого діаметру, а також пошкоджені диски.
Система швидкого доступу до щіток дозволяє швидко і без особливих зусиль поміняти зношених щітку. Ще одним плюсом при роботі з даною кутовий шлифмашинкой є можливість встановлювати додаткову рукоятку, щоб однаково зручно працювалося, і правші і лівшам.
Особливості:
- напруга живлення 230 В;
- діаметр диска 180 мм;
- діаметр посадочного отвору 22.2 мм;
- вага 4,032 кг.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
1650 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели