Есть в наличии (1-2 дня)
639 грн.
Наличные:
639 грн
Безнал:
767 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL DT-5012 - Пистолет покрасочный

Электрический покрасочный пистолет DT-5012 (краскопульт) – это простой, надежный и очень доступный покрасочный пистолет. С помощью этого краскопульта можно осуществлять покраску любых поверхностей и деталей. Одним из его преимуществ является равномерность нанесения краски на поверхность без потеков. Электрический краскопульт DT-5012 может работать с различными лакокрасочными материалами, жидкостями
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL DT-5012 - Пістолет фарбувальний

Електричний фарбувальний пістолет DT-5012 (краскопульт) - це простий, надійний і дуже доступний фарбувальний пістолет. За допомогою цього фарбопульта можна здійснювати фарбування будь-яких поверхонь і деталей. Одним з його переваг є рівномірність нанесення фарби на поверхню без патьоків. Електричний краскопульт DT-5012 може працювати з різними лакофарбовими матеріалами, рідинами для обробки поверхонь, лаками і т.д.
Сучасний і практичний електричний краскопульт DT-5012 має потужність двигуна 120 Вт. Харчування від звичайної побутової електромережі з напругою / частотою струму 230 В / 50 Гц. Електричний фарбувальний пістолет DT-5012 оснащений регулюванням подачі струменя. Тобто за допомогою спеціального регулятора можна контролювати охоплювану площа фарбування для економії ЛФМ.
Ємність резервуара для фарби становить 800 мл. Бачок має нижнє розташування і легко витягується з пристрою. Для визначення в'язкості фарби в комплекті є воронка для її вимірювання. Максимальна в'язкість фарби при роботі з DT-5012 повинна бути 50 DIN / сек. Також в комплекті є два запасних сопла і голка для прочищення. Діаметр отвору сопла 0,8 мм. Витрата фарби за 1 хвилину становить 320 мл.
Корпус виготовлений з якісного пластика приємного на дотик. Кнопка включення розташована у самого верхнього підстави рукоятки. Це зроблено для того, що б основна вага фарбопульта був розподілений на зап'ясті людини. Тим самим, втома і навантаження на руку мінімальна, а процес фарбування стає більш зручним і комфортним. Рукоятка має гумову накладку для кращого захоплення інструменту і виключає ковзання.
Особливості
Мала вага, компактність;
Система швидкого очищення;
Простота в експлуатації;
Захист від розбризкування;
Висока продуктивність;
Регулювання подачі матеріалу;
Напруга живлення: 230 В;
Витрата фарби: 320 мл / хв;
Діаметр форсунки: 0,8 мм;
Обсяг бачка: 800 мл;
Вага: 2,400 кг.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Покрасочный пистолет»
Показать все модели