Вороток INTERTOOL ET-1014


Есть в наличии
23 грн.
Наличные:
23 грн
Безнал:
28 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL ET-1014 - Вороток Т-образный

Вороток ET-1014 от популярного отечественного производителя INTERTOOL. Длина изделия – 100 мм. Размер присоединительного квадрата – 1/4". Материал – хромованадиевая сталь. Вес - 38 грамм.
Вороток – разновидность ручного инструмента, предназначенная для работы с различными крепежными соединениями. Наиболее широкое распространение получил среди сотрудников станций технического обслуживания
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL ET-1014 - Вороток Т-подібний

Вороток ET-1014 від популярного вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина виробу - 100 мм. Розмір приєднувального квадрата - 1/4". Матеріал - хромованадіева сталь. Вага - 38 грам.
Вороток - різновид ручного інструменту, призначена для роботи з різними кріпильними з'єднаннями. Найбільш широкого поширення набув серед співробітників станцій технічного обслуговування автомобілів, автомайстерень і автосервісів. Використовується для демонтажу коліс, різних кріпильних з'єднання в підкапотному просторі і т.п.
Існує кілька підтипів, які розрізняються конструкцією і перевагою застосування для тих чи інших ситуацій. Особлива зручність даного різновиду інструменту полягає в змінних насадки (торцевих голівках), які приєднуються на посадковий квадрат виробу, завдяки чому один вороток здатний працювати з масою розмірів і типів шліців.
Дана модель відноситься до Т-образному типу. Інструмент має плаваючу головку. Зафіксувати її можна в будь-якому місці щодо стрижня. Завдяки чому можна регулювати ефект важеля, і відповідно збільшувати або зменшувати кількість прикладених зусиль. Зручний до роботи з деталями, що перебувають у важкодоступних місцях.
Проста, але ефективна конструкція дає можливість проводити ремонтні роботи не тільки професіоналам, але і домашнім майстрам.

Тип
С плавающей головкой
Присоединительный квадрат
1/4
Длина
110 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Вороток»
Показать все модели