Молоток кровельщика INTERTOOL HT-0230


Заканчивается
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0230 - Молоток кровельный

Молоток кровельщика HT-0230 от известного украинского производителя INTERTOOL. Материал лезвия – легированная сталь. Материал рукояти – фибергласс. Вес головки – 600 грамм. Общий вес изделия – 917 грамм.
Не секрет что разновидностей такого инструмента как молоток, значительно больше десяти наименований. Каждая из них предназначена для более корректного выполнения тех или иных задач. В случае с
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0230 - Молоток покрівельний

Молоток покрівельника HT-0230 від відомого українського виробника INTERTOOL. Матеріал леза - легована сталь. Матеріал рукояті - скловолокно. Вага головки - 600 грам. Загальна вага виробу - 917 грам.
Не секрет що різновидів такого інструменту як молоток, значно більше десяти найменувань. Кожна з них призначена для більш коректного виконання тих чи інших завдань. У випадку з покрівельним молотком, з назви вже стає ясно, що його основне призначення - виконання робіт, пов'язаних з покрівлею.
Він дозволяє з великою зручністю утримувати цвяхи або дошки, при цьому оперуючи тільки однією рукою. Спеціальний виступ на затильной частини головки (зуб) здатний проробляти отвори для кріплень, рубати м'які е покрівельні матеріали. Ударна частина практично нічим не відрізняється від інших аналогічних у інших різновидів інструменту. Функція лапи була збережена, але малий виступ менше великого приблизно на дві третини.
Рукоять в даному випадку проведена з фибергласса. Даний матеріал має міцність з порівнянною зі сталлю, при цьому більш ніж в три рази легше її, не піддається деформації. Теплопровідність відповідає середньому показнику деревини. Такі видатні характеристики забезпечує склад, що складається на три чверті з скловолокна, і на одну з полімерних смол.
Незважаючи на те що інструмент спочатку призначений для професійного використання, їм також зможе орудувати і будь-який домашній майстер.

Тип
Молоток кровельщика
Материал ручки
фибергласс
Материал головки
металл
Вес
917 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Молоток»
Показать все модели