Есть в наличии (1-2 дня)
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
192 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL NT-0241 - Клещи переставные

Клещи переставные NT-0241 от известного украинского производителя INTERTOOL. Длина инструмента – 250 мм. Вес – 433 грамма.
Переставные клещи представляют собой разновидность трубного ключа. Особенностью данного типа является возможность подогнать размер захвата губок практически моментально и непосредственно на самой детали. Всего имеется семь позиций. Особая форма губок дает возможность с
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL NT-0241 - Кліщі переставні

Кліщі переставні NT-0241 від відомого українського виробника INTERTOOL. Довжина інструмента - 250 мм. Вага - 433 грами.
Переставні кліщі є різновидом трубного ключа. Особливістю даного типу є можливість підігнати розмір захоплення губок практично моментально і безпосередньо на самій деталі. Всього є сім позицій. Особлива форма губок дає можливість з легкістю захопити деталь шестигранного перетину, але також зможуть працювати і з класичними трубами або патрубками. Насічки на робочої частини інструменту не дозволяють прослизати деталі під час роботи, жорстко фіксуючи її. Довгі ручки створюють ефект важеля, і дозволяють зірвати закисший або прикипівший елемент без особливих зусиль. Або ж навпаки щільно закрутити деталь.
NT-0241 виділяється навіть серед з звернувши. Інструмент ізольований і призначений для роботи в місцях під напругою до 1000 вольт.
Самі кліщі виробляються з легованої сталі Хромованадіева сплаву. Матеріал вигідно відрізняється від інших марок сталі високої стійкість до впливу корозії, механічних пошкоджень, відмінною міцністю. Твердість за шкалою Роквелла - 45-55 HRC. На фінальному етапі виробництва кліщі поліруються за технологією Satin Finished.
Рукоять виготовляється зі спеціального двокомпонентного матеріалу, що включає в себе гуму і пластик. Обидва матеріали мають гарні діелектричні властивості, витримують перепади температур. Спеціальні виступи на верхній частині чохлів перешкоджають зіткненню долоні і неізольованою частини інструменту.
Крім професійного використання, кліщі знайдуть масу застосувань в побуті.

Длина
250 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели