Заканчивается
107 грн.
Наличные:
107 грн
Безнал:
128 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL NT-0314 - Плоскогубцы

Пассатижи универсальные диэлектрические NT-0314 от популярного украинского бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 200 мм. Вес – 283 грамма. Твёрдость стали по Роквеллу - 55 HRC.
Пассатижи используется для проведения захвата и надёжного удержания различных деталей при проведении монтажных работ. С их помощью удобно гнуть листовой металл, нарезать различные провода или кабели, и даже отвинчивать
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL NT-0314 - Плоскогубцы

Пасатижі універсальні діелектричні NT-0314 від популярного українського бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 200 мм. Вага - 283 грами. Твердість стали по Роквеллу - 55 HRC.
Пасатижі використовується для проведення захоплення і надійного утримання різних деталей при проведенні монтажних робіт. З їх допомогою зручно гнути листовий метал, нарізати різні дроти або кабелі, і навіть відгвинчувати закислі або прікіпевші кріплення в разі відсутності спеціалізованого інструменту. Інструмент складається з двох половин (рукоятей з губкою на кожній) з'єднаних між собою на шарнірної основі. Спереду на внутрішній стороні губок нанесені насічки, що збільшують зчеплення з затискаємим предметом, не даючи йому прослизати. Округле поглиблення відмінно підходить для роботи з предметами, що мають круглий або овальний перетин. Завдяки більшій площі зіткнення фіксація надійніша і краще навантаження, що застосовується до предмету, розподіляється більш рівномірно. Ріжучі кромки відмінно підходять для розрізання дроту, проводів, зняття ізоляції і розрізання більш м'яких матеріалів.
Для роботи в мережах, яка знаходяться під напругою, підійдуть далеко не кожні плоскогубці або пасатижі. Для цих цілей прийнято використовувати діелектричну різновид інструменту, до яких і відноситься NT-0314. Представлена ​​модель прекрасно справляється з роботою в мережах де напруга не перевищує 1000 вольт. Якщо цей показник більше, використовується інструмент іншого роду. Шар діелектричного покриття, яке закриває рукояті аж до самої головки, спеціальні виступи не дадуть випадково доторкнутися до неізольованою частини інструменту.
Самі пасатижі виготовлені з високоякісної сталі з маркуванням С55. Матеріал дуже міцний і як найкраще підходить для створення подібного інструменту. Особливе нікельоване покриття «Pearl Nickel» захищає інструмент від згубного впливу корозії і надає йому приємний зовнішній вигляд.
Відмінний вибір для професіоналів високого рівня.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели