Салонный фильтр WIX WP2110


Заканчивается
71 грн.
Наличные:
71 грн
Безнал:
85 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WIX WP2110 - фильтр салона

Во время движения автомобиля множество загрязняющих веществ попадают в салон через вентиляционную систему и кондиционер. В связи с этим у пассажиров и водителя могут возникнуть плохие ощущения, представляющие угрозу безопасности.
В автомобилях, которые не имеют противопыльного фильтра, запыленность воздуха превышает концентрацию пыли в наружной среде до шести раз.
В следствии засорения фильтра, и,
Читать полностью
Технічні параметри:

WIX WP2110 - фільтр салону

Під час руху автомобіля безліч забруднюючих речовин потрапляють в салон через вентиляційну систему і кондиціонер. У зв'язку з цим у пасажирів і водія можуть виникнути погані відчуття, що представляють загрозу безпеці.
В автомобілях, які не мають протипилових фільтрів, запиленість повітря перевищує концентрацію пилу в зовнішньому середовищі до шести разів.
У слідстві засмічення фільтра, і, отже, підвищеного опору всмоктуванню, може наступити перегрів двигуна вентилятора.
Брудний фільтр може послужити розсадником бактерій, які здатні швидко проникнути в випарник, погіршуючи його роботу, що, в свою чергу, може привести до виходу з ладу нагрівача. Відмова від заміни салонного фільтра загрожує не тільки негативними наслідками для здоров'я, але і здатний спровокувати значні витрати на ремонт.
До плюсів використання салонних фільтрів також варто віднести факт, що на торпеді буде збиратися менше пилу і мінімізується запотівання скла.

Высота
35 (мм)
Длина
215 (мм)
Ширина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «WIX» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели