Масляный фильтр WIX WL7239


Нет в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WIX WL7239 - масляный фильтр

Основная задача масляного фильтра WIX заключается в том, чтоб перехватить и задержать в себе все загрязняющие вещества в системе смазки, которые могут попасть в двигатель. Загрязнение осуществляется в процессе абразивного износа частей двигателя, которые взаимодействуют. Кроме того, частицы проникают из камеры сгорания и переносятся маслом в виде суспензии.
Масляный фильтр гарантирует очистку от грязи,
Читать полностью
Технічні параметри:

WIX WL7239 - масляний фільтр

Масляні фільтри WIX користуються величезною популярністю, як на українському ринку, так і на ринках інших країн світу. Завдяки високій якості, надійності і прийнятній ціні. Виробництво знаходиться в Україні, вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO9001. Фільтри WIX поставляються на конвеєри для оригінальної комплектації всесвітньо відомих автомобільних виробників, таких як: Chrysler, Fiat, Ford, Jaguar, LandRover, Lotus, Rover, Nissan, Opel, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen Group.
Габаритні розміри фільтр-патрона повністю відповідають посадковому місцю. У місцях входу і виходу він має кільце ущільнювача, яке перешкоджає просочуванню масла з-під місця з'єднання деталей. Активний фільтруючий елемент виготовлений зі спеціального гофрованого паперу з унікальним пропиткою. Він сприяє ефективному очищенню масла від продуктів неповного згоряння під час роботи двигуна, а також пилу, металевих частинок та інших забруднень неорганічного походження.
Для стабільної і безвідмовної роботи фільтра, кожен елемент конструкції проходить обробку, а готовий виріб піддається ряду тестів і випробувань.

Исполнение
фильтр-патрон
Высота
55 (мм)
Внешний диаметр
52 (мм)
Внутренний диаметр 1
21 (мм)
Внутренний диаметр 2
29 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «WIX» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели