Масляный фильтр WIX WL7239


Заканчивается
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
94 грн
78 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WIX WL7239 - масляный фильтр

Основная задача масляного фильтра WIX заключается в том, чтоб перехватить и задержать в себе все загрязняющие вещества в системе смазки, которые могут попасть в двигатель. Загрязнение осуществляется в процессе абразивного износа частей двигателя, которые взаимодействуют. Кроме того, частицы проникают из камеры сгорания и переносятся маслом в виде суспензии.
Масляный фильтр гарантирует очистку от грязи,
Читать полностью
Технічні параметри:

WIX WL7239 - масляний фільтр

Основне завдання масляного фільтра WIX полягає в тому, щоб перехопити і затримати в собі всі забруднюючі речовини в системі змащення, які можуть потрапити в двигун. Забруднення здійснюється в процесі абразивного зносу деталей двигуна, які взаємодіють. Крім того, частинки проникають з камери згоряння і переносяться маслом у вигляді суспензії.
Масляний фільтр гарантує очищення від бруду, пилу, абразивних частинок, сажі і т.д. Але він не здатний запобігти старіння масла, тому необхідно максимально дотримуватися рекомендовані виробниками терміни заміни масла і фільтрів.
Високі температури масла провокують передчасне старіння фільтра, вимивання смол з фільтруючого матеріалу, що призводить до втрати механічних властивостей.
Виробник WIX Filtron вже давно зарекомендував себе на ринку. Товари цієї фірми проходять масу випробувань і показують себе як продукти високої якості. Виробник поставляє найбільш затребувані автомобілі і автомобільні запчастини. При виробництві продукції використовуються тільки найякісніші матеріали і компоненти.
Висота [мм]: 55
Зовнішній діаметр [мм]: 52
Виконання фільтра: Фільтр-патрон
Внутрішній діаметр 1 (мм): 21
Внутрішній діаметр 2 (мм): 29

Исполнение
фильтр-патрон
Высота
55 (мм)
Внешний диаметр
52 (мм)
Внутренний диаметр 1
21 (мм)
Внутренний диаметр 2
29 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «WIX» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели