Герметик Versachem Ремкомплект для пластика линз 90111


Нет в наличии
246 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
VERSACHEM Ремкомплект для пластика линз 90111
Основные характеристики:
• Надежное уплотнение трещин
• Простое применение
Versachem 90111 Комплект для ремонта фар. Прозрачный пластиковый ремонт объектива, прост в использовании. С его помощью вы можете отремонтировать фары в аварийной ситуации, не снимая корпус. Клей образует водонепроницаемый слой, который прочно соединяет пластик. Важно помнить, что ремонт с Versachem Headlight & Tail Light Clear Plastic Lens
Читать полностью
VERSACHEM Ремкомплект для пластику лінз 90111
Основні характеристики:
• Надійне ущільнення тріщин
• Просте застосування
Versachem 90111 Комплект для ремонту фар. Прозорий пластиковий ремонт об'єктива, простий у використанні. З його допомогою ви можете відремонтувати фари в аварійній ситуації, не знімаючи корпус. Клей утворює водонепроникний шар, який міцно з'єднує пластик. Важливо пам'ятати, що ремонт з Versachem Headlight & Tail Light Clear Plastic Lens Repair є тимчасовим і вам необхідно звернутися в сервісний центр. . Ідеально підходить для застосувань, що вимагають стійкість до атмосферних впливів, вологості і широких коливань температури.
Протягом більш ніж 35 років, VersaChem® надала споживачам передовий клей, герметизацію і рішення для ремонту автомобіля. Є лідером у своїй категорії, VersaChem® пропонує склади професійного рівня в пакетах доступних розмірів, а так само їх продукція розміщується в саме змішувати шприцах, які розподіляють трубок, сопів управління, аерозольних балончиках, патронах, майже у всіх товарах все включено в ремкомплекти.

Применение
пластик
Основа
силиконовый
Цвет
прозрачный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Versachem» в категории «Герметик»
Показать все модели