Очиститель и кондиционер кожи TURTLE WAX FG7631 500мл


Нет в наличии
192 грн.
Наличные:
192 грн
Безнал:
230 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax FG7631 500мл - Очиститель и кондиционер кожи

Полироль для кожаных поверхностей салона автомобиля TURTLE WAX FG7631, помогает восстановить цвет и естественную мягкость кожи. Подходит для всех расцветок кожаного салона. Благодаря маслам и глицерину, которые входят в состав средства, полироль защищает кожаные поверхности от пересыхания, растрескивания и потери цвета. Данное средство выполняет сразу три функции: очистку,
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax FG7631 500мл - Очисник і кондиціонер шкіри

Поліроль для шкіряних поверхонь салону автомобіля TURTLE WAX FG7631, допомагає відновити колір і природну м'якість шкіри. Підходить для всіх кольорів шкіряного салону. Завдяки маслам і гліцерину, які входять до складу засобу, поліроль захищає шкіряні поверхні від пересихання, розтріскування і втрати кольору. Даний засіб виконує відразу три функції: очищення, відновлення та захист.
Застосування полироля просте і швидке. Досить гарненько збовтати пляшку, потім нанести рідину на чисту м'яку нефарбовану ганчірку і легкими круговими рухами нанести засіб на оброблювану поверхню. Через 1-2 хвилини оброблене шкіряне покриття слід протерти сухою тканиною. Зверніть увагу, в цілях безпеки, спочатку випробуйте засіб на маленькій ділянці шкіряного покриття, який непомітний, якщо ви не выдзначили будь-яких негативних змін, сміливо використовуйте засіб на всій площі.
Не рекомендується застосовувати даний продукт на замшевих або нубукових поверхнях, а також перед використанням засобу для одягу і взуття.

Упаковка
бутылка
Консистенция
жидкость
Объем
500
Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Очиститель и кондиционер кожи»
Показать все модели