Присадка к топливу XADO XA 40513


Нет в наличии
233 грн.
Наличные:
233 грн
Безнал:
280 грн
239 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XA 40513 - усилитель мощности

Усилитель мощности двигателя XADO Energy Drive способен значительно повысить энергоотдачу топлива, увеличить разгонную динамику и цетановое число.
В условиях спортивного стиля управления автомобилем и динамичной эксплуатации на первый план выходят: мгновенная приемистость, максимальный крутящий момент и запас мощности двигателя. Данные вопросы возможно качественно решить при помощи присадки в
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XA 40513 - підсилювач потужності

Підсилювач потужності двигуна XADO Energy Drive здатний значно підвищити енерговіддачу палива, збільшити розгінну динаміку і цетанове число.
В умовах спортивного стилю керування автомобілем і динамічною експлуатації на перший план виходять: миттєва прийомистість, максимальний крутний момент і запас потужності двигуна. Дані питання можливо якісно вирішити за допомогою присадки в паливо, яка покращує ефективність згоряння.
Гарантують поліпшення динамічних процесів займання і горіння палива хімічні модифікатори, які як раз і є активними компонентами присадки.
Присадка XADO здатна забезпечити миттєвий запуск двигуна, підвищити його потужність і знизити час набору оборотів.
Серед сильних сторін продукту також варто відзначити: збільшення тяги двигуна, усунення ефекту «не прогрітого мотора", збільшення значення цетанового числа дизельного палива на 7 одиниць.

Виробник рекомендує використовувати 250 мл складу на 40-60 л палива. Для коректного використання досить просто влити вміст флакона в паливний бак перед заправкою.

Дана присадка сумісна з дизельним паливом всіх марок. Склад не робить негативного впливу на сажові фільтра, каталітичні нейтралізатори, агрегати тубронаддувом і клапани.
Для ідеального результату рекомендовано використовувати його при кожній заправці.

Тип двигателя
Дизельный
Объем
250 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Присадка к топливу»
Показать все модели