Есть в наличии (1-2 дня)
1799 грн.
Наличные:
1799 грн
Безнал:
2159 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-0115 - Профессиональный краскораспылитель

Пистолет для распыления краски PT-0115 применяется как для покраски кузова автомобиля, так и в бытовых целях. Данная модель пистолета изготовлена по совершенно новой технологии L.V.M.P. (Low Volume Middle Pressure), это означает, что пистолет потребляет небольшой объем воздуха и выдает среднее давление на выходе. Благодаря данной технологии, значительно снижается туманообразование,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-0115 - Професійний фарборозпилювач

Пістолет для розпилення фарби PT-0115 застосовується як для фарбування кузова автомобіля, так і в побутових цілях. Дана модель пістолета виготовлена ​​з абсолютно новою технологією L.V.M.P. (Low Volume Middle Pressure), це означає, що пістолет споживає невеликий об'єм повітря і видає середній тиск на виході. Завдяки даній технології, значно знижується туманоутворення, економно витрачаються матеріали, а також ефективно покривається поверхня без перевитрати матеріалу. Для роботи з даними розпилювачем досить мати компресор середньої потужності.
INTERTOOL PT-0115 призначається для фінішних фарбувальних робіт і має точну потрійну регулювання, регулювання подачі повітря, фарби, а також налаштування факела. Пістолет має вдосконалену систему повітряних каналів і більш якісно завдає фарбу (до 92%), ніж пістолети з технологією HVLP-II.
Корпус пістолета оброблений спеціальним напиленням, яке стійке до агресивного середовища. З даними пістолетом можна застосовувати більшість видів лакофарбових покриттів, за винятком тих, які містять бензин, кислотні та абразивні розчинники.
У комплекті з пістолетом поставляється набір для технічного обслуговування, перехідник для швидкоз'ємного з'єднання і пластиковий бачок на 600 мл.
Особливості:
- два типи факела: овальний і плоский;
- високоефективний перенесення матеріалів на поверхню;
- потрійна регулювання;
- полегшена конструкція і ергономічна форма дозволяють тривалий час працювати з пістолетом, що не перехоплюючи його з руки в руку;
- витрата повітря від 250 до 425 л / хв;
- форсунка діаметром 1,4 мм;
- верхнє розташування бачка.

Тип
Краскопульт
Рабочее давление
2 (атм)
Диаметр шланга
8, 6 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Покрасочный инструмент»
Показать все модели