Штатная магнитола Redpower RP21265B для Toyota Prado 150


Нет в наличии
6750 грн.
Наличные:
6750 грн
Безнал:
8101 грн
Приватбанк:
16501 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Redpower RP21265B для Toyota Prado 150 – Штатная магнитола
Это высококачественный штатный мультимедийный центр, представляет собой современную полноценную информационно-развлекательную систему с навигацией, которая скрасит время, проведенное в машине при длительных поездках. Устанавливается в штатное место автомобиля Toyota Prado 150 2014+. Корпус максимально вписывается в интерьер, изготовлен из высококачественных материалов, текстура
Читать полностью
Технічні параметри

Redpower RP21265B для Toyota Prado 150 - Штатна магнітола
Це високоякісний штатний мультимедійний центр, являє собою сучасну повноцінну інформаційно-розважальну систему з навігацією, яка скрасить час, проведений в машині при тривалих поїздках. Встановлюється в штатне місце автомобіля Toyota Prado 150 2014+. Корпус максимально вписується в інтер'єр, виготовлений з високоякісних матеріалів, текстура повністю збігається з панелями автомобіля. Працює на операційній системі Android версії 6.0, з усіма сучасними функціями, це значно розширює радіус можливостей, і підтримує сервіси Google, що дає вам можливість гнучкої настройки магнітоли під себе і свої смаки. Дана модель оснащена морозостійким, ємнісним дисплеєм, розміром 10.2 дюйма, з роздільною здатністю 1024х600 пікселів, який чудово доповнює салон. На ньому можна дивитися фільми, встановлювати ігри та програми і користуватися навігацією. Доступ в інтернет можливий завдяки підтримки мобільного 3G інтернету за допомогою зовнішнього модему і вбудованого Wi-Fi модуля з виносної антеною.
Встановлено чотирьохядерний процесор Сortex A9 Quad Core з частотою 1.6 GHz на кожне ядро, з оперативною пам'яттю 1 Гб і вбудованою на 16 Гб, це дозволяють працювати системі без гальмувань. Вбудований високочутливий радіо тюнер HD Radio NXP 6686с підтримкою функції RDS, що дозволить на дисплей виводити передану інформацію у вигляді рядка, що біжить (Наприклад: точний час, температуру, новини, курси валют і т.д.). Через DVD плеєр можна дивитися відео і фото, слухати музику і аудіокниги форматів: DVD, AUDIO, MP3. Також Ви можете підключати сторонні носії USB флешки і HDD, з об'ємом до 1 Тб. BlueTooth з можливістю підключення зовнішнього мікрофона, який працює для режиму гучного зв'язку Hands-free, а вбудований мікрофон використовується для голосових команд. При розмові можна користуватися навігатором і всіма додатками. Ця магнітола може працювати до восьми каналів одночасно. Встановлено навігаційний модуль з антеною, який завжди допоможе вам швидко зорієнтуватися на місцевості, ліцензійне ПЗ Navitel купується окремо. Що стосується звуку і музики, то в магнітолі присутній підсилювач потужності TDA 7850, підтримує акустику з номінальним опором 2 Ом і 4 Ом. А еквалайзер допоможе Вам досягти бажаного звучання.
 Входи і виходи: 1 вхід для відео і 2 виходи для аудіо лінійного типу.

Марка автомобиля
Toyota
Тип
бездисковый
Операционная система
Android 6
Диагональ дисплея
10.2 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, выход на сабвуфер, USB
Дополнительно
подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, подключение TPMS, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели