Нет в наличии
7100 грн.
Наличные:
7100 грн
Безнал:
8521 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kicker RS56.2 - Автоакустика

Автомобильная акустика Kicker RS56.2 отличается высоким качеством звука, отсутствием лишних шумов при воспроизведении и высококачественным надежным исполнением. По типу модель является компонентной, что говорит о ее максимально гибкой настройке. Главным отличием от коаксиальной акустики стоит отметить, что динамики не размещаются в одном корпусе, а разнесены по всему салону автомобиля и воспроизводят звук на
Читать полностью
Kicker RS56.2 - Автоакустика

Автомобільна акустика Kicker RS56.2 відрізняється високою якістю звуку, відсутністю зайвих шумів при відтворенні і високоякісним надійним виконанням. За типом модель є компонентною, що говорить про її максимально гнучке налаштування. Головною відмінністю від коаксіальної акустики варто відзначити, що динаміки не розміщуються в одному корпусі, а рознесені по всьому салону автомобіля і відтворюють звук на своїй частоті. За допомогою звукових процесорів, зовнішніх кросоверів і підсилювачів, кожен динамік даної акустики можливо налаштувати на відтворення необхідних частот з потрібною гучністю, завдяки чому виходить правильна звукова сцена в автомобілі. Змінюючи розташування і напрям динаміків можна трансформувати візуалізацію звукової сцени, роблячи її ширше, далі або вище.
Серія RS є більш доступною в порівнянні з версією динаміків SS. Матеріал виконання залишився колишнім, але дизайн і колір RS значно відрізняється, надаючи серії індивідуальний стиль. Головними технічними особливостями варто відзначити: дифузор виконаний з анодованого поліпропілену, ВЧ-динаміки з тканинним куполом і перероблений кросовер. Завдяки чому акустика RS має свій неповторний голос. Крім того, серія RS є спадкоємицею легендарної серії Kicker R, яка є володаркою маси нагород і призів на світових змаганнях з авто звуку.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
5-5.5" (13-14см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
90 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
полипропилен
Чувствительность
87 (дБ)
Корзина динамика
литая
Цвет диффузора
серый
Монтажная глубина
65 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kicker» в категории «Автоакустика»
Показать все модели