Штатная магнитола Redpower C4 Air-Cross 12+ RP21026B


Нет в наличии
16272 грн.
Наличные:
16272 грн
Безнал:
19528 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

C4 Air-Cross 12+ RP21026B - Штатная магнитола

Штатная магнитола Citroen C-Elysee RP21213B - устройство, без которого не может обойтись любой автолюбитель. Ведь что, как ни она сможет скрасить дальнюю дорогу или путешествия.
Слушать любимую музыку, смотреть любимые фильмы и сериалы прямо в дороге, дать детям возможность развлекаться игрой или мультфильмом, не отвлекая вас от дороги – все это стандартные возможности штатного устройства.
Читать полностью
Технічні параметри:

C4 Air-Cross 12+ RP21026B - Штатна магнітола

Штатна магнітола Citroen C-Elysee RP21213B - пристрій, без якого не може обійтися будь-який автоаматор. Адже що, як не вона зможе скрасити далеку дорогу або подорожі.
Слухати улюблену музику, дивитися улюблені фільми і серіали прямо в дорозі, дати дітям можливість розважатися грою або мультфільмом, не відволікаючи вас від дороги - все це стандартні можливості штатного пристрою. Автомагнітола використовує на повну всі свої мультимедійні можливості, тому не варто турбуватися, що в дорозі буде нудно. Сучасний багатофункціональний гаджет допоможе в дорозі, тому що крім радіо й аналогового ТБ-тюнера є ще ряд функцій: модуль Bluetooth, при використанні якого можна говорити по телефону не відволікаючись, GPS і ГЛОННАС, ось тільки ліцензійне програмне забезпечення НАВІТЕЛ потрібно купувати самостійно, мікрофон, можливість підключення 4G Wi-Fi модему і т.д ..
Підходить для автомобілів: CITROEN C-Elysee (2013+), PEUGEOT 301 (2012+). Необхідно встановлювати штатну магнітолу виключно під свою марку автомобіля, веди дані пристрої спроектовані спеціально під певну марку авто з урахуванням всіх його характеристик і особливостей. Ця магнітола просто ідеально і просто кріпиться в гніздо автомобіля, і її установка не вимагає особливих зусиль і додаткових матеріалів.

Марка автомобиля
Citroen
Операционная система
Android 6
Диагональ дисплея
10.2 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, USB
Дополнительно
ТВ-тюнер, подключение TPMS, подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели