Штатная магнитола Redpower Dodge RP21216B


Нет в наличии
16272 грн.
Наличные:
16272 грн
Безнал:
19528 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Dodge RP21216B - Штатная магнитола

Различием между обычной и штатной магнитолы есть то, что она предназначена для определенного посадочного места, то есть под свою марку автомобиля, что делает ее особенной и практичной. Штатная магнитола Dodge RP21216B - устройство, без которого не может обойтись любой автолюбитель. Слушать любимую музыку, смотреть любимые фильмы и сериалы прямо в дороге, дать детям возможность развлекаться игрой или мультфильмом, не отвлекая вас от
Читать полностью
Dodge RP21216B - Штатна магнітола

Відмінністю між звичайною і штатною магнітолою є те, що вона призначена для певного посадкового місця, тобто під свою марку автомобіля, що робить її особливою і практичною. Штатна магнітола Dodge RP21216B - пристрій, без якого не може обійтися будь-який автоаматор. Слухати улюблену музику, дивитися улюблені фільми і серіали прямо в дорозі, дати дітям можливість розважатися грою або мультфільмом, не відволікаючи вас від дороги - все це стандартні можливості штатного пристрою. Сучасний багатофункціональний гаджет допоможе в дорозі, тому що крім радіо й аналогового ТВ-тюнера є ще ряд функцій: модуль Bluetooth, при використанні якого можна говорити по телефону не відволікаючись, GPS і ГЛОННАС, ось тільки ліцензійне програмне забезпечення НАВІТЕЛ потрібно купувати самостійно, мікрофон, можливість підключення 4G Wi-Fi модему і т.д ..
Необхідно встановлювати штатну магнітолу виключно під свою марку автомобіля, адже дані пристрої спроектовані спеціально під певну марку авто з урахуванням всіх його характеристик і особливостей. Ця магнітола просто ідеально і просто кріпиться в гніздо автомобіля, і її установка не вимагає особливих зусиль і додаткових матеріалів.

Марка автомобиля
Dodge
Операционная система
Android 6
Диагональ дисплея
7 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, USB
Дополнительно
ТВ-тюнер, подключение TPMS, подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели